Presunúť na hlavný obsah

Na čo si dať vo vzťahu pozor podľa hviezd: S mužmi narodenými v týchto znameniach zostaňte len kamarátmi

Feminity

Chcete vedieť, ktorým mužom sa radšej vyhýbať? Vieme, s ktorými má váš vzťah perspektívu a s ktorými je lepšie zostať len pri kamarátstve.

Neprehliadnite: Jednotlivé znamenia zverokruhu odhalené: Aké sú rozdiely v tom, čo si myslia a čo v skutočnosti hovoria?

Hoci sú muži narodení v týchto na znameniach veľmi láskaví, pozorní a vtipní, predsa len ak s nimi plánujete dlhodobý vzťah, mali by ste byť v niektorých veciach opatrné. 

Kozorožec

”Niekedy si myslíme, že limity nás príliš omedzujú na to, aby sme mohli voľne rozprestrieť krídla”. Presne toto je heslo, ktoré je akousi osobnou matrou pre kozorožca. Je cieľavedomý, zábavný a milujúci. Má fantastický zmysel pre humor. Niekedy je však až príliš vážny, introvertný a netrpezlivý. Väčšinou to býva paradoxne v čase prvotnej zamilovanosti. Práve vtedy totiž nadobúda pocit, že nemá možnosť tie krídla rozprestrieť. Ak sa to s mužmi narodenými v tomto znamení rozhodnete skúsiť, musíte byť veľmi trpezlivá a veľa počúvať. Znamenia, ktoré sa k nim hodia sú ryby a pannna.

Baran

Hoci sú muži narodení v znamení barana veľmi láskaví, milí a pozorní, potrebujú aj veľkú voľnosť. Neznášajú limity, pravidlá a obmedzenia. Napriek tomu, že vás milujú, nechcú sa vzdať možnosti robiť si, čo sa im zachce. Stoja nohami pevne na zemi a chcú byť za každých okolností pánmi svojho času. A pokiaľ sa im rozhodnete to tohto osobného priestoru zasahovať, problém je väčšinou na svete. Preto sa pre nich hodia najmä ženy narodené v znamení rýb a blížencov. Tie ich väčšinou dokážu pochopiť a akceptovať. 

Prečítajte si: Týmto si dokážete zachrániť vzťah: Aj neverníkovi môžete opäť začať veriť, no musí vám sľúbiť toto

Vodnár

Muž vodnár ide vždy dopredu. Je od prírody naozaj veľmi kreatívny a vždy hľadá možnosti na zlepšenia a inovácie. Avšak nechce byť nikdy pod kontrolou. Potrebuje nespútanosť, voľnosť a mať priestor realizovať sa. Takýto chlap je skvelým kamarátom, pomôže vám kedykoľvek to budete potrebovať, no večer si rád sám sadne do obývačky a vychutná si pokoj. Veľmi často sa stáva, že sa títo muži rozhodnú pre dlhodobý vzťah až po 50 tke. Ideálnou partnerkou pre Vodnára sú Váhy. 

- Najčítanejšie -