Presunúť na hlavný obsah

Tehotná Chrissy Teigen vie, čo je pre ňu a dieťa dôležité: Týchto zásad sa ako budúca dvojnásobná mamička drží

Zahraničné celebrity

Matka osemnásť mesačnej Luny a manželka hudobníka Johna Legenda je opäť v požehnanom stave a so svojím názorom na toto krásne obdobie sa rada podelí.

Priberanie je úplne prirodzené

Chrissy sa absolútne netají tým, že už v počiatočných štádiách tehotenstva pribrala oveľa viac kíl, než predpokladala. Ako sa sama nechala počuť, jej bruško je už teraz väčšie ako jej zadok, no veľkú hlavu si z toho nerobí. Veľmi jej totiž záleží na zdraví svojho druhé dieťatka, ktoré bude s veľkou pravdepodobnosťou chlapec.

Inšpirujte sa: Sexi mamina má dokonalé manželstvo: Vyhýbajú sa JEDNEJ veci a vďaka tomu fungujú na sto percent

Chrissy si priberanie na váhe všimla aj v súvislosti so svojimi prsiami, ktoré už teraz nadobúdajú veľkosť, akú mali, keď začala kojiť malú Lunu. Vysmiata budúca dvojnásobná mamička však popravde vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým a svoj vzhľad skutočne rieši len minimálne.

Zvláštne chute sú samozrejmosťou

Už pri malej Lune si rada dopriala plnotučné mlieko a občas i kúsok stredne prepečeného mäsa. Aj preto vie, že sa pri druhom tehotenstve nemieni obmedzovať takmer v ničom. Dieťatko si podľa nej totiž vypýta presne to, čo potrebuje, a to v takom množstve, aby so seba nemusela mať výčitky.

Chce, aby všetko prebehlo v pokoji

S druhého bábätka sa nesmierne teší, a to hlavne preto, že jej cesta za tehotenstvom bola v oboch prípadoch nesmierne zložitá a stála ju spolu s Johnom veľa trpezlivosti a nervov. Možno aj preto táto kráska ostáva verná tradičnému priebehu tehotenstva bez zbytočných obmedzení či cvičenia. Nechala sa počuť, že sebe aj svojmu budúcemu potomkovi nechá na zotavenie toľko času, koľko si daná situácia bude vyžadovať, bez ohľadu na tlak médií či okolia.

Nenechajte si ujsť: Rozkošná dcérka sexi krásky Chrissy Teigen rastie ako z vody: Pred pár dňami povedala svoje prvé slovo!

John je obrovskou oporou

Jej manžel a inšpiratívny hudobník John Legend ju v každom rozhodnutí plne podporuje. Je úplne jasné, že svoju manželku miluje nadovšetko a nesmierne si ju váži, a to za každých okolností. Je totiž nielen skvelou partnerkou, ale i inšpiráciou pre všetky budúce mamičky.

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi outfity krásnej Chrissy Teigen: Inšpirujte sa sexi mamičkou a jej ženskou postavou

Aj vy ste zástancami tradičného priebehu tehotenstva?

spolu hlasovalo 46 ľudí

Áno
45
Nie
1

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus