Presunúť na hlavný obsah

Efektívne cvičenie pre štíhle nohy a vyšportovaný zadok: Tento cvik si naozaj obľúbite!

Fitness

Jednoduché a efektívne cvičenie, ktoré môžete vykonávať aj v pohodlí domova. Tento účinný pohyb vám krásne vytvaruje nohy aj sexi pozadie. Určite stojí za vyskúšanie!

Túžite po spevnených, vytónovaných nohách a oblom zadočku, ktorý vám bude závidieť každá žena? Vaše prianie sa naozaj môže splniť, stačí ak do svojej pravidelnej pohybovej aktivity a zdravého životného štýlu zapojíte aj toto jednoduché cvičenie.

Mohlo by vás zaujímať: Skvelé cvičenie na pevný zadok, ktoré môžete robiť kdekoľvek: Zabudnite na drepy a skúste to takto

Švih nohou

Celý trik spočíva v naozaj nenáročnom cviku, ktorý má však pozitívne účinky na vaše stehenné svaly. V kľaku na štyroch pokrčte jednu nohu a vykopávajte ju smerom nahor s vystretou špičkou. Tieto švihy nohou vykonávajte v rýchlejšom tempe, ale dodržiavajte precíznosť celého cviku. Opakujte 25-krát na jednu nohu a následne vymeňte za druhú. Pomôcť si pritom môžete aj vyvýšenou plošinou, ktorá vám dopomôže k lepšiemu výkopu.

Náročnejšia verzia

Na tomto jednoduchom cviku je skvelé, že ho môžete vykonávať kedykoľvek a kdekoľvek. Jediné, čo k tomu budete potrebovať, je cvičiaca podložka. Pre náročnejších z vás je tu verzia s pokrčenými rukami, kedy sa váha celého tela ešte viac prenesie na prednú časť a švihy nohou sú v tom prípade náročnejšie. Tak šup do prírody vykopávať nohami, aby boli vaše nohy krásne vytvarované!

Inšpirované jogou

Inšpirovať sa pritom môžete aj jogovými cvičeniami, ktoré sa cvičia v rovnakej polohe. Pokrčenú nohu vo vzduchu si chyťte jednou rukou a naťahujte ako pri strečingu. Aj tento jednoducho vyzerajúci cvik vás dokáže poriadne potrápiť a jeho prevedenie nie je vôbec tak jednoduché, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Nielen krásne a štíhle nohy, ale aj dokonalý sexi zadok bude pre vás tou najlepšou odmenou.

Inšpirujte sa: Skúste tieto dva pohyby a vaše telo sa zmení na nepoznanie: Krásna Ariana Grande ich robí takmer stále

Hlboký drep so závažím

Ideálnou kombináciou k tomuto cviku je aj klasický hlboký drep s použitím závažia či činky, ktorá vytvára väčší odpor na telo. Tento pohyb je dôležité vykonávať v dostatočne pomalom pohybe, aby bol výsledok čo najefektívnejší. Spojením týchto cvičení sa dopracujete k vysnívaným nohám a oblému zadočku, ktorým sa môžu pochváliť modelky. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus