Presunúť na hlavný obsah

Jedinečné vianočné kazety, ktorými potešíte zmyselné ženy: Ideálny tip na beauty darček!

Krása

Prinášame vám tipy na skvelé darčeky, ktoré dozaista potešia moderné a sebavedomé ženy so zmyslom pre módu a krásu. Tieto beauty vianočné kazety s najnovšími vôňami by mali patriť k neodmysliteľnej súčasti vašich vianočných nákupov.

Zmyselné vône, sprchové gély a telové mlieka od tých najprestížnejších parfumových značiek potešia nejedno ženské srdce. Ak si ešte stále lámete hlavu nad jedinečným vianočným darčekom pre vašu polovičku, sestru, kamarátku či mamu, máme pre vás skvelé tipy! Nechajte sa inšpirovať luxusným výberom vianočných kaziet a potešte svojich blízkych.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Návod, ako si doma vyrobíte štýlový adventný veniec s noblesou: Stačí vám k tomu naozaj málo

Pre zmyselné ženy

Stavte na vianočnú kazetu, ktorá obsahuje parfum, sprchový gél a telové mlieko s nezameniteľnou vôňou. Ideálny darček pre zmyselné ženy, ktoré sa neboja vytŕčať z davu a sú rady stredobodom pozornosti. Krásna vianočná kazeta má nielen kvalitný obsah, ale aj prepracovaný dizajn v odtieňoch ružovej.

Dievčenská nevinnosť

Svieža a kvetinová vôňa od Elie Saab je stelesnením čistoty a dokonalosti. Túto nežnú vianočnú kazetu venujte dievčenským typom, ktoré sa vyznačujú svojou krehkosťou a pôvabom. K jemného parfumu je pribalená aj elegantná peňaženka v ikonickom dizajne, ktorou zaručene potešíte dotyčnú osobu.

Sila a ženskosť

Máte vo svojom okolí silné ženy, ktorým by sa hodil aj adekvátne dôstojný dar? V tom prípade stavte na vianočnú kazetu od Narciso v krásnom zimnom balení s elegantným dizajnom. Vyberajte vianočné darčeky podľa sily osobnosti a obdarujte svoju múzu niečím, čo si zapamätá navždy.

Nespútaná a dominantná

Zahaľte sa do závoja skutočného luxusu s parfémami značky Alaïa Paris, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, originalitou a prepracovanosťou! Nespútaná vôňa je tentokrát pribalená aj s telovým mliekom a sprchovým gélom s rovnakou vôňou nespútanej energie. Dovolíme si povedať, že táto vianočná kazeta je naozaj výnimočná.

Inšpirujte sa: VIDEO: Rýchle 5 minútové účesy: V kurze sú bohémske vlny, nedbalé drdoly či pletené copíky

Ohromujúca a neodolateľná

Úžasná vôňa, ohromujúca a neodolateľná ako radosť zo života. Prekvapujúci tón tohto parfumu vo vás bude vyvolávať pocity pôvabu a ženskosti. Značka Dolce & Gabbana opäť nesklamala a svoju novú vôňu zabalila do krásneho vianočného obalu. Kto si nájde pod stromčekom tento darček, zaručene neoľutuje.


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus