Diana Hágerová vyzerá po pôrode dcérky, absolútne perfektne: Vieme, vďaka čomu je opäť ako prútik

Už počas tehotenstva vyzerala Diana naozaj skvele a bruško jej veľmi pristalo. Avšak len mesiac po narodení dcérky vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Ako to táto žena robí?

Pri pohľade na Diankinu absolútne bezchybú postavu, ťažko uveriť, že len pred nedávnom rodila

Pri pohľade na Diankinu absolútne bezchybú postavu, ťažko uveriť, že len pred nedávnom rodila

Zdroj: instagram.com/dihager

Neprehliadnite: Najlepšia moderátorka Adela Banášová očarila výberom oblečenia: Takto jej to pristane v tradičnom kroji

Známa moderátorka Diana Hágerová, prežíva jedno z najkrajších životných období. Spolu s partnerom Romanom Juraškom sa stali rodičmi dcérky Izabelky. My sme známu mamičku vyspovedali a zistili sme, ako  si toto obdobie užíva. 

Ako sa zmenil tvoj život s príchodom dcérky na svet?

Klasicky ako každej novopečenej mame, môj život sa otočil o 180 stupňov. Nič nie je také dôležité ako Izabelka a jej potreby. Neviem si predstaviť ani chvíľu bez nej. A čo ešte sa zmenilo? Obaja s Romankom si začíname zvykať na spánkovú depriváciu. 

Bol pre teba samotný pôrod emotívnym zážitkom? 

Jednoznačne! Bol to moment, keď ma zaplavil neuveriteľný kokteil emócií, radosť, čistá eufória, slzy.. Som veľmi rada, že sme to prežívali s Romankom celé spoločne.

Ako sa ti podarilo dostať po pôrode opäť do super formy?

Ďakujem za kompliment, ale určite nie som v super forme. Pravda je taká, že som počas tehotenstva veľa nepribrala, ale zároveň som už poriadne dlho necvičila, takže o super forme nemôže byť reč. Každopádne sa cítim dobre a som sama so sebou spokojná, nikam sa s cvičením neponáhľam a vôbec na to netlačím, doprajem svojmu telu, čo si pýta, pretože chcem Izabelku dojčiť, kým to pôjde.

Ako si si zvykla na úlohu mamy? 

Byť mamou je podľa mňa tá najkrajšia úloha pre každú ženu. Som nesmierne rada a vďačná, že nám bolo dopriate stať sa rodičmi. Je to zároveň veľmi zodpovedná úloha, pretože sa zrazu prehupnete z módu – sám som dieťa, do verzie zodpovedného rodiča. Poviem pravdu, už v tehotenstve som tú zodpovednosť cítila a dávala som si väčší pozor ako predtým, no a teraz sa to ešte umocnilo. Izabelka je náš stred vesmíru, urobili by sme pre ňu všetko a ja dúfam, že už teraz cíti ako veľmi ju obaja milujeme.

Bolo niečo, na čo si v súvislosti s materstvom nebola pripravená?

Som vo veku, keď mi deti a materstvo už neboli také vzdialené ako kedysi. Veľa mojich kamarátok deti totiž má a ja som spolu s nimi prežívala prvé choroby, prebaľovanie, očkovania, zúbky... Čo si ale teraz oveľa viac uvedomujem je, že čas neuveriteľne rýchlo letí, veď náš anjelik už má mesiac.

Aká je malá Izabela?

Izabelka je úplne zlatíčko, na ktoré sa neviem vynadívať. Je veľmi aktívna, má silný hlas a aj pani doktorka nám povedala, že už teraz má svoju hlavu a že nás bude dávať „do laty“ (smiech). Každý jeden deň nám robí radosť a my sa tešíme najviac na svete, že ju máme.

Máš ešte nejaký nesplnený sen?

Mám viacero snov, ale tento jeden priam rozprávkový pre všetkých. Priala by som si aby ľudia videli šťastie v maličkostiach, ktoré nám denne život prináša a aby sa opäť do medziľudských vzťahov vrátila slušnosť, galantnosť a chuť pomáhať.

Prečítajte si: Ivanka Trump je závideniahodnou matkou: Aj vďaka tomuto si s deťmi udržuje skvelý vzťah

Foto:
instagram.com/dihager
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba