Presunúť na hlavný obsah

Sexi krásky, ktorým celý svet leží pri nohách: Vedeli ste, že po svojom boku majú takýchto nenápadných priateľov?

Zahraničné celebrity

Zahraničné celebritné krásky, ktorým leží pri nohách celý svet, majú v súkromí partnerov, ktorých by ste k nim zaručene netipovali. Nenápadní muži si však získali ich srdce a potvrdili fakt, že aj očarujúce sexbomby môžu randiť s priemerne vyzerajúcim mužom. Čo myslíte?

Sexi herečky a oslnivé modelky, ktoré si vybrali za partnerov nenápadne vyzerajúcich mužov a tvoria s nimi šťastný pár. Tieto z nich netradične zalovili v iných vodách a ukázali, že dokonalý výzor nie je ich jedinou podmienkou pre vzťah. Viete, o ktorých známych kráskach je reč?

Prečítajte si aj: Hollywood jej leží pri nohách: Sexi blondína v súboji o filmové úlohy poráža jednu hviezdu za druhou

Emily Ratajkowski

Sexbomba Emily Ratajkowski je snom mnohých mužov z celého sveta. Príťažlivá brunetka so sexi krivkami sa ocitla na titulkách mnohých magazínov a momentálne je na výslní svojej filmovej a modelingovej kariéry. V súkromí randí s hudobným producentom Jeffom Magidom, ktorý pôsobí ako bežný a priemerný muž. Zaľúbená dvojica však prežíva šťastné obdobie a neprajníkmi sa nenechávajú odradiť.

Karlie Kloss

Očarujúca blondínka Karlie Kloss známa predovšetkým ako supermodelka známej značky Victoria´s Secret, randí s nenápadne pôsobiacim mužom, o ktorom doteraz nikto nič netušil. Obchodník a investor Joshua Kushner sa zoznámil so známou modelkou už pred 5 rokmi a odvtedy tvoria šťastný pár. Netypický pár si k sebe našiel cestu a rozhodli sa vybrať na spoločnú cestu životom.

Anne Hathaway

Oskarová herečka Anne Hathaway patrí k najúspešnejším a zároveň najsexi herečkám súčasnosti. Za manžela si však nezobrala žiadneho herca z hollywoodskych kruhov, ale šperkového dizajnéra Adama Shulmana, s ktorým dnes vychováva syna. Zdá sa, že láska naozaj nepozná hraníc.

Miranda Kerr

Známa modelka Miranda Kerr sa po vzťahu s Orlandom Bloomom rozhodla zaloviť v iných vodách a svoje šťastie našla u mladého vynálezcu aplikácie Snapchat. Aj keď mladý podnikateľ Evan Spiegel vyzerá na prvý pohľad celkom nenápadne a nezáživne, jeho pozícia je na tom úplne inak. Sexi kráska si dokonca s Evanom tento rok povedala áno!

Mohlo by vás zaujímať: Takto vyzerá tvár budúcej bývalej manželky Johnnyho Deppa po stretnutí s rozvodovým právnikom

Herečka Amber Heard

Mladá herečka Amber Heard sa tiež rozhodla zaloviť v iných vodách. Po búrlivom rozchode s hercom Johnym Deppom sa dala prekvapivo dokopy s vynálezcom a inžinierom Elonom Muskom, ktorý je považovaný za veľkú kapacitu. Sexi kráska podľahla čaru obchodného developera a všetkých prekvapila.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus