Presunúť na hlavný obsah

Selena Gomez sa prefarbila na blond: Prečo podľa psychologičky túžia ženy po tejto platinovej farbe?

Zahraničné celebrity

Mladučká Selena zrejme potrebovala zmenu, a to radikálnu. Svoju hnedú hrivu, tak ako mnoho ďalších celebrít pred ňou, vymenila za blonďavé pramene.

Radikálna zmena jej prospela

Selena možno chcela za svojím vzťahom urobiť ráznu bodku, a aj preto sa rozhodla oživiť svoju farbu vlasov. Síce jej tmavé pramene neskutočne sekli nedá sa povedať, že by jej rozhodnutie prefarbiť sa na bond, bolo krokom vedľa. Mladučkej speváčke a modelke zrejme skutočne pristane všetko.

Bella Hadid v šokujúcej farbe

Krásna Bella je špecifická svojou tmavou farbou vlasou a presne ňou sa odlišuje od staršej Gigi. Občas však aj ona rada urobí zmenu a vyskúša niečo neuveriteľne šialené. Síce máme radi jej tmavú farbu vlasov, aj takáto krátkodobá zmena môže byť občas príjemná. Škoda, že pri svojom blond experimente nezostala Bella dlhšie.

Inšpirujte sa: Gigi a Bella Hadidové zladené v chanelovských kabátoch: Týmto očarili a to ste ich ešte nevideli od pása dolu

Mnohotvárna Kim

O Kim Kardashian je všeobecne známe, že pri jednej farbe či dĺžke vlasov skutočne dlho nevydrží. Jej radikálne zmeny sa dejú skutočne zo dňa na deň, a tak tomu bolo aj v prípade prefarbenia sa na platinovú blond. Treba uznať, že kráľovná extravagancie presne vie, kam svojimi zmenami mieri a zatiaľ sa jej to priam dokonale darí.

Začiatky Jennifer Lawrence

Kultová herečka, ktorú si už teraz pamätáme ako jemnú blondínku, ešte na začiatku svojej kariéry preferovala hnedú, ba priam čiernu farbu vlasov. To, či bola pre ňu takáto zmena farby vlasov spojená s dôležitým životným rozhodnutím známe nie je, isté však je, že jej bledá farba vlasov sekne oveľa viac.

Kendall občas tiež skúša

Mladučká modelka, ktorá už teraz patrí medzi jedni z najlepšie zarábajúcich, je známa svojím kratším havraním účesom. V poslednej dobe však veľmi rada experimentuje a bez pokusov sa nezaobišli ani jej vlasy. Prefarbenie na blond, aj keď možno len kvôli natáčaniu reklamy, jej skutočne ide, niet čo dodať.

Nenechajte si ujsť: Prečo sa ženy na svete toľko stotožňujú s klanom Kardashianiek? Dôvod vás prekvapí

Staršia sestra rovnako divoká

Aj Khloé Kardashian sa nezaprie a rada skúša nové veci. Okrem radikálneho schudnutia sa v poslednej dobe vydala smerom platinovej blond. Presne za ňu totiž vymenila svoje špinavo plavé vasy a celkovo tak doplnila svoju výraznú zmenu imidžu.

Vraj ide o viac než len o vlasy

Podľa psychologičky sa však za zmenou farby vlasov, a ešte tak radikálnou, skrýva niečo viac, než len túžba po novom imidži. U žien sa totiž vlasy vo väčšine prípadov spájajú s emóciami a tak sa zafarbením na blond väčšina nežného pohlavia akoby zbavovala "starej špiny" a oslobodzovala sa od problémov z minulosti. 

Neprehliadnite: Chybičky krásy u dokonalých: Aj svetové hviezdy majú nejaké tie nedostatky a my vám ich prezradíme

To, či však skutočne prefarbenie na blond dokáže pozmeniť to, ako sa cítime, je už podľa pschologičky na individuálne posúdenie. Skutočné oslobodenie totiž často, ako všetci dobre vieme, prichádza až po určitom čase. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus