Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie outfity Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej: Inšpirujte sa jej štýlom, ktorý sme si zamilovali

Feminity

Krásna redaktorka a manželka známeho rádiového spíkra Veronika Cifrová Ostrihoňová módu miluje. A na svojich outfitoch si dáva záležať. My musíme uzať, že strieda jeden dokonalý model za druhým!

Sympatická kráska sa môže pochváliť absolútne dokonalou postavičkou. Aj vďaka tomu vyzerá skvele vo všetkom, čo si oblečie. No jej devíza je aj v niečom inom. Veronika má módu jednoducho v krvi. Jej outfity pútajú pozornosť hravosťou, ležérnou eleganciou, ktorej však nechýba punc výnimočnosti. 

Nuž a tento styling je priam božský. Ružový kabátik, červené rukavičky v kombinácii s čiernym akcentom vyzerajú dokonale.

Veronikine outfitové inšpirácie rozhodne stoja za pozornosť. Aj v čiernej môžete vyzerať neodolateľne. A blondínka je toho dôkazom. Stačí to len doladiť správnymi detailami. 

Očarujúca redaktorka je chic za každých okolností. Spolu s manželom Matejom "Sajfom"Cifrom, patria rozhodne medzi najštýlovejšie páry nášho showbiznisu. Vidieť, že móda ich oboch baví!

Avšak, my sme zistili, že známa kráska mala k móde vzťah už od malička. Na svojej sociálnej sieti zverejnila rozkožnú fotografiu z detstva s vtipným komentárom: "Špecifický módny štýl som zjavne mala od mala! Omotaj si vreckovku okolo hlavy!," vidieť, že tejto žene nechýba okrem dokonalého štýlu aj zmysel pre humor!

Neprehliadnite: Najštýlovejšie outfity uplynulého týždňa: Inšpirácia priamo z ulice

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus