Presunúť na hlavný obsah

Toto ruské dievčatko je hviezdou instagramu: Vyzerá ako vystrihnuté z rozprávkovej knižky

Feminity

Túto anjelsku tváričku by ste si mali zapamätať. Z osemročnej Milany Mostovaya totiž vyrastá budúca modelka, o ktorú sa módne značky a domy ešte len pobijú!

Nebesky modré očká, blond vlásky a anjelska tvár. Pri pohľade na túto malú krásku začína človek veriť, že princezné neexitujú le v rozprávkach. Milana Mostovaya sa narodila v Rusku a na instagrame má viac ako 40 tisíc fanúšikov. Niet sa čomu čudovať, vyzerá ako vystrihnutá z čarovnej knižky o vílach.

Kariéra malej Milany sa začala naozaj nenápadne. Jej mama zavesila na sociálnej sieti fotku dcérky a okamžite sa jej začali ozývať modelingoví scouti s ponukami na fotenia. 

A táto malá kráska má teda na sľubnú kariéru naozaj veľmi dobre našliapnuté. Tento rok zažiarila na prehliadke módneho domu Chanel a prítomní hostia s ňou boli absolútne fascinovaní.

Milana má dvoch súrodencov, no len ona sa venuje modelingu. Od útleho detstva rozkošná blondínka zarába slušné sumičky a fotenia spolu s prehliadkami si veľmi užíva. 

Musíme uznať, že Milana je naozaj prekrásna! Veríme, že ju však žiara reflektorov a showbiznisu príliš nepohltí a užije si aj dokonalé detstvo. Jej rodičia robia všetko pre to, aby to tak bolo. 

Neprehliadnite: VIDEO: Vytvorte si krásne ozdoby na stromček v pohodlí domova a pocíťte čaro Vianoc! 
 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe