Presunúť na hlavný obsah

Luxusné sviečky založené na prírodnej báze: Slovenka Natália vytvára skvosty, ktorými potešíte každého

Bývanie

Uprostred zimných chladivých mesiacov je obklopenie sa sviečkami v pohodlí domova to najlepšie, čo môžete pre svoje telo i myseľ urobiť.

Luxusné sviečky LUMINIA sa vyznačujú absolútnou jedinečnosťou, o ktorú sa usilujú v každom detaile. Zakľadateľka rodinnej firmy s prírodnými sviečkami na Slovensku, Natália Gápľovská, vytvorila unikátny koncept sviečok minimalistického dizajnu s trblietavým voskom a krištáľovým viečkom. 

Prečítajte si celý rozhovor s Natáliou: Ambiciózna Slovenka Natália Gápľovská prišla na trh so skvelým nápadom: Prírodné sviečky LUMINIA si zamilujete!

Hoci na pohľad sa vám môže zdať, že tieto sviečky sú rovnaké, nie je to pravda. Každá je originálna svojou kombináciou tých najrozličnejších zložiek prírody. Práve filozofia založená na prírodných materiáloch je nosnou v celom koncepte, za ktorým stojí Slovenka Natália Gápľovská

Rodinná tradícia a zdravie v hlavnej úlohe

So sviečkami začal jej strýko, ktorý ju ako prvý upozornil na zdravotné riziká pálenia parafínových sviečok v interiéri. Keďže zimné obdobie si vždy rada spríjemňovala jagavým svetlom sviečok, ale vždy práve v tomto období ju trápili alergie a kašeľ, rozhodla sa strýka poslúchnuť a vymeniť parafínové sviečky za jeho prírodné. Zdravotné problémy pominuli a Natália sa začala šíriť osvetu. Kedže na Slovensku nie je táto informácia tak rozšírená, ako v zahraničí, prekvapení ľudia chceli tiež vyskúšať rozdiel. A tak sa rozhodla obnoviť rodinné remeslo a vyrobiť tú najlepšiu sviečku, z najkvalitnejších prírodných voskov. Výsledkom rodinnej tradície a mesiacov inovácií, prieskumov a alchýmie, zrodila sa LUMINIA - prírodná sviečka bez parafínu, farbív, konzervačných látok a aditív, dnes známa najmä svojim extrémne dlhým a čistým horením.

Darček, ktorý má pridanú hodnotu

Kto by nemiloval sviečky. Veď s krásnym dizajnérskym produktom si zároveň doprajete aj zážitok a nepopísateľný pocit pohody. Sviečka je skvelým darčekom či už pre dámy, alebo pánov.

Ak chcete zapôsobiť na klienta alebo chcete potešiť svojich zamestnancov firmy, môžete si vytvoriť niečo unikátne: „V jesennom období sa zameriavame najmä na firemných klientov, ktorí si u nás objednávajú vianočné darčeky pre svojich partnerov, klientov, zamestnancov. Keďže robíme všetky etikety ručne, vieme na ne krásne zakomponovať  priamo meno obdarovaného alebo logo firmy a podobne personalizovať aj elegantné darčekové balenie,“ prezradila nám talentovaná a veľmi inšpiratívna Natália Gápľovská. 

VIDEO: Nahliadnite do zákulisia výroby jedinečných sviečok LUMINIA

Navona Lily

Vôňa čistoty, jemná a nežná. Jemný púder majestátnej Madonna Lily a Lily Rio Negro sa vznáša nad dúškom šalvie, oroseným japonským Yuzu a čiernej ríbezle.

Brandied Pear

Teplá, chutná, lákavá. Šťavnatá hruška ponorená do kvalitného francúzskeho koňaku doplnená štipkou sladkej vanilky a brazílskeho kakaa.

Magnolia & Tuberose

Žiarivá, veselá, hravá. Rozkošná vôňa sa vyznačuje vôňou zeleného jablčka, tuberose, štipkou fialky a konvalinky s kvapkou bielej ruže na srdiečku zo santalového dreva.

Neprehliadnite: Pozrite si celý výber prírodných sviečok LUMINIA a vyberte si podľa svojich predstáv!

Lavender & Iris

Upokojujúca, bylinná a liečivá. Fialové lúky levandule v južnom Francúzsku. Navodí vám relaxačnú atmosféru a zbaví stresu, dokonale uvoľní telo i myseľ.

Honey & Thyme

Jemná, láskavá, liečivá. Ako stvorená na hýčkanie tela liečivou materinou dúškou, tymiánu, medovky lekárskej a upokojujúcim harmančekom. Situované do lahodnej kombinácie so santalovým drevom a ďalšími zložkami.

Fig Mediterranean

Letná svieža, zelená. Voňavý borovicový háj a pohoda v pokoji s dobrou knihou v ruke. Budete sa cítiť ako keby ste práve relaxovali na dovolenke pri mori, kde vás ovieva vánok.

Inšpirujte sa: Okrem týchto vôní nájdete v ponuke aj iné prírodné sviečky LUMINIA, ktoré si zamilujete!

Bergamot & Sencha

Jemná, svieža a príjemná vôňa pre tých, ktorí radi snívajú. Sad majestátnych Lily Magnólií, slnečné lúče a svieže zelené jablko. Bohatá tuberose a štipka hravej fialky.

Viac o sviečkach LUMINIA nájdete na www.luminia.com alebo na ich FB stránke priamo TU.


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus