Ikonická plus size modelka Ashley Graham: Odhalili sme jedálniček ženy s krivkami, o ktorú sa módne domy doslova bijú

Keď sa povie plus size modelka, veľa ľudí si predstaví ženu, ktorá má pár kíl navyše. Avšak v tomto prípade ani tie kilá ”cez” limit, nie sú zadarmo. Ani náhodou to neznamená, že krásky s krivkami môžu jesť čokoľvek a kedykoľvek. Za ich postavou je možno viac driny, ako si dokážete predstaviť.

Kráska sa za svoje krivky rozhodne nehanbí

Kráska sa za svoje krivky rozhodne nehanbí

Zdroj: instagram.com/theashleygraham

Neprehliadnite: Jedna z najznámejších plus size modeliek: Je na čase, aby sa ženy s krivkami dostali viac do popredia

Áno, je to tak. Byť perfektnou plus size modelkou, ktorá je veľmi žiadaná, dá naozaj zabrať. Neustále sa totiž pohybujete na veľmi tenkej hranici medzi tým, čo je pár kilogramov navyše a čo už môže byť pre klientov problém. Práve Ashley Graham je považovaná za skutočne ikonickú plus size modelku a ona sama tvrdí, že jedálniček si musí naozaj veľmi prísne strážiť. 

Prísny stravovací režim

Hoci bielkoviny sú naozaj dôležité, Ashley vie, že najmä tie živočíšne musí v značnej miere obmedzovať. Práve preto si ich dopraje len trikrát do týždňa a vždy len na obed. V žiadnom prípade ich neje večer, nakoľko si uvedomuje, že telo potrebuje oveľa viac energie na to, aby ich strávilo. Čo sa týka večere, tam volí skôr zeleninový šalát, hnedú ryžu, či prípadne grilovanú zeleninu. Ak má počas dňa chuť na sladké, nesiahne veru po sladkostich. Dá si ovocie, prípadne sladké zemiaky, ktoré patria medzi jedno z jej najobľúbenejších jedál

Samozrejme, každý občas zhreší a ani Ashley nie je výnimkou. No v tom prípade si dá len kúsok kvalitnej horkej čokolády. 

Kráska, ktorá sa dokonca objavila na titulke prestížneho Vogue vie, že ak chce vo svete plus size modelingu uspieť, musí sa o to snažiť. Preto okrem jedálnička dbá aj na pohyb. Minimálne trikrát do týždňa cvičí vo fitku alebo sa venuje jóge. 

Ako vidíte, byť modelkou s krivkami nie je úplne najľahšie a aj tieto ženy majú značné obmedzenia, ak chcú byť žiadané.  A jej odkaz pre všetky ženy, ktoré sú nespokojné samy so sebou je jasný: "Milujte samy seba!"

Prečítajte si: Nemajú dokonalú postavu, no aj tak sú nádherné: Pozrite sa, akou charizmou napriek kilám navyše oplývajú tieto dámy

Foto:
instagram.com/theashleygraham
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba