Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Očarujúca Mária Čírová a jej najkrajšie momenty: V rozhovore nám odhalila kúzlo Vianoc

Slovenské celebrity

Pri príležitosti vianočného turné Márie Čírovej a Roba Opatovského sme mali možnosť vyspovedať obidvoch slovenských spevákov a zistiť, čo pre nich znamená kúzlo Vianoc a tiež to, na čo sa môžeme tešiť na ich spoločnom vystúpení.

Toto čarovné obdobie v nás vyvoláva pocity radosti pokoja a lásky. Definícia času Vianoc, ktorý všetci tak veľmi milujeme. Zaujímalo nás, ako toto obdobie prežíva pôvabná Mária Čírová a charizmatický Robo Opatovský, ktorí majú okrem pozitívneho vzťahu k Vianociam ešte niečo spoločné. Po minuloročnom úspechu si pre vás opäť pripravili turné a pre Feminity prezradili, na čo sa môžete tešiť.

Náš tip: Pozrite si, v ktorých mestách sa uskutoční vianočné turné Márii Čírovej a Roba Opatovského a zároveň si zakúpte lístky priamo cez Predpredaj.sk

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor so speváčkou Máriou Čírovou a spevákom Robom Opatovským

Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Mária Kachútová Čírová prežíva jedno z najšťastnejších období: A toto je dôvod

Kúzlo Vianoc

Pôvabná speváčka Mária Čírová nám v rozhovore porozprávala, ako prežíva toto krásne obdobie ona a čo pre ňu evokujú vianočné koncerty a vystúpenia. „Ja milujem Vianoce a asi sa to od toho odvíja, že vlastne tie vianočné koncerty majú takú inú atmosféru,“ zamyslela sa.

Čarovná atmosféra

Ľudia sa na jej koncertoch ako keby chcú stíšiť, nasať z tej atmosféry a prežiť tie svoje Vianoce nejakým spôsobom krásne. „Ja sa veľmi teším, že to bude už piaty rok, čo robím tieto vianočné koncerty a túto vianočnú náladu. Ľudia odchádzajú šťastní, spokojní, s úsmevom na tvári niektorí majú dokonca slzy v očiach. Takže ja si to vychutnávam,“ dodala s úsmevom.

Vianočné turné

Máriu môžete vidieť okrem samostatných koncertov aj na špeciálnom vianočnom turné. „Mám aj samostatné koncerty a tento rok opäť vyrážame s Robom Opatovským na turné, z čoho mám veľkú radosť, že sme si to takto zopakovali. Keďže minulý rok bolo naše turné úspešné, tak ideme do toho opäť spolu a koncerty sú už vypredané. Dúfam, že si to užijeme,“ neskrývala nadšenie.

Zo srdca

Mária sa považuje za muzikantov, ktorí skladajú hudbu tak ako cítia. Texty sú z jej života a svoju vnútornú pohodu a atmosféru sa snažia preniesť na ľudí. „Je jedno, či nás je na tom pódiu jedenásť alebo som sama za klavírom, jednoducho je to o textoch o tej atmosfére a takej mojej vnútornej pohode,“ prezradila.

Vnútorná pohoda

V rozhovore sa nám priznala, že nemá rada stres a stresové situácie a snaží sa ich vo svojom živote odblokovať. Ľudia, ktorí chodia na Máriine koncerty vedia, že je to cítiť a jej pohodu a bezprostrednosť náruživo ocenia. „Ja milujem byť na pódiu a milujem ľuďom hrať. To je pre mňa najdôležitejšie, lebo žijeme takú neskutočné hektickú dobu, že toto je pre mňa najlepšie povzbudenie, keď mi niekto po koncerte povie, že si neskutočne oddýchol.“

Inšpirujte sa: Čoraz viac okúzľujúca Mária Čírová: Keď uvidíte, čo "vyviedla" svojej roztomilej dcére, pobaví vás to

Po veľkom úspechu ďalšie turné

V rozhovore sme vyspovedali aj charizmatického speváka Roba Opatovského, ktorý nám bližšie priblížil celú ideu ich vianočného turné. „Minulý rok sa nám podarila veľká vec a to vypredať Istropolis, čo je tisíc dvesto miest v sále. Tak sme si povedali, že to vyskúšame aj tento rok a držíme si palce,“ začal s úsmevom.

Najkrajšie sviatky v roku

Na koncerte odznejú okrem ich spoločných duetov aj vianočné pesničky, rýchlejšie skladby tiež a ich vlastné autorské skladby. Zaujímalo nás tiež, ako toto obdobie prežíva samotný  spevák. „Myslím si, že Vianoce sú najkrajším sviatkom v roku a teraz po týchto koncertoch budem hlavne relaxovať a budem so svojou rodinou. Moja dcéra sa veľmi teší na darčeky a dokonca sme už aj vyzdobili stromček,“ dodal s radosťou v hlase.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus