Presunúť na hlavný obsah

Sestra Simony Krainovej je pre ženy veľkou inšpiráciou: V 50-tke dosiahla postavu snov a má zaslúžený obdiv

Zahraničné celebrity

Yvona Máleřová Krainová má na svoj vek skutočne neuveriteľnú postavu, ku ktorej sa dopracovala poctivou prácou. Možno vtedy ani len netušila, že si získa tisícky fanúšikov, pre ktorých je veľkou motiváciou. Inšpirujte sa jej tipmi ako zhodiť nadbytočné kilá.

Hlavne si nájsť to, čo vás baví

Samotná Yvona chcela svoj vzhľad zmeniť už dlhšiu dobu, na lámanie chleba však prišlo až vtedy, keď si uvedomila, že sa nič nezmení, pokiaľ sa pre to sama nerozhodne a nepostaví sa zo stoličky. Neodradil ju ani jej vyšší vek a postupne si našla aktivity, ktoré by ju bavili. Začala pekne postupne, a to plávaním, ktoré jej viditeľne spevnilo postavu a postupne pridala beh.

Prečítajte si: Krásna Simona Krainová: Takto prekvapivo vyzerá jedálniček najznámejšej českej modelky

Ten sa stal jej verným spoločníkom a pomocou aplikácie, v ktorej sleduje svoje nabehané kilometre, podľahla tomuto športu a relaxu veľmi rýchlo. Sama v ňom totiž vidí istú formu odreagovania sa po práci. Aj preto sa snaží behať každý víkend hneď ráno a raz do týždňa si dopraje niekoľko kilometrov i po práci. Na cvičenie totiž nepotrebuje posilňovňu, stačia jej činky a karimatka, ktorú ma k dispozícii rovno doma.

Mohlo by vás zaujímať: Štastná rodinka Simony Krainovej: Svojich chlapcov sa popri zábave snaží naučiť, ako to v živote chodí...

Všetko je však aj v strave

Nejde ale len o samotné cvičenie. Yvona kvôli svojmu schudnutiu upravila i jedálniček. Snaží sa vždy voliť menej kalorické jedlá, viac ovocia a zeleniny, obmedzuje sa len v prípade alkoholu a sladených nápojov. Snaží sa piť čo najviac vody s citrónom a nejesť niekoľko hodín pred spaním. Nechať žalúdok odpočívať je totiž rovnako dôležité ako samotné zdravé stravovanie.

Síce sa počas pracovných dní stravuje priamo v jedálni a nie vždy úplne zdravo, občasné prehrešky sa snaží vykompenzovať ľahšou večerou.

Inšpirujte sa: Dodnes je o ne veľký záujem: Najkrajšie Češky a Slovenky po 40-tke, ktoré sú pre nás inšpiráciou

V jednom jedle sa však skutočne neobmedzuje

A tým sú raňajky. Yvona sa naučila raňajkovať naozaj vo veľkom a skutočne si užívať všetko, čo si položí na tanier. Práve preto, že si môže dopriať skutočne čokoľvek, nemá neskôr ťažko ovládateľné chúťky a oveľa ľahšie sa jej strava reguluje v priebehu dňa. Samozrejme, ak si ide ráno zabehať, raňajky si dopraje až po patričnom tréningu.

Na Yvonu je hrdé nielen celé okolie, ale aj jej krásna sestra, ktorá si ukážkovú postavu udržuje už dlhé roky hlavne kvôli svojmu povolaniu. Je však vidno, že obe sestry dostali do vienka neuveriteľnú krásu a odhodlanie, ktoré Yvone prinieslo vytúženú postavu približujúcu sa ideálu dvadsiatničky. Klobúk dolu!

Páči sa Vám Yvonina postava?

spolu hlasovalo 594 ľudí

Áno
570
Nie
24

- Najčítanejšie -