5 najúčinnejších cvikov na pevný zadok: Takto zhodíte nielen kilá navyše, ale budete aj hriešne sexi

Ak túžite po dokonalej postavičke a posledným bodom, ktorý vám k jej dosiahnutiu chýba je hriešne sexi zadok, vieme ako na to. Stačí dodržať týchto pár cvikov a výsledok sa dostaví takmer okamžite.

Sexi zadoček môžete dosiahnuť naozaj rýchlo, stačí len vedieť ako na to

Sexi zadoček môžete dosiahnuť naozaj rýchlo, stačí len vedieť ako na to

Zdroj: Profimedia

Prečítajte si: Sexi krásky, ktorým celý svet leží pri nohách: Vedeli ste, že po svojom boku majú takýchto nenápadných priateľov?

Máme pre vás skvelé, účinné cviky  na zadok. Vďaka nim bude vaše pozadie pevné a sexi za naozaj krátky čas. Najlepšie je, že si ich zvládnete zacvičiť aj v pohodlí domova. Takže žiadne výhovorky typu, na to nemám čas v tomto prípade nehrozia.

Zakopávanie

Kľaknite si, oprite sa o dlane rúk, ktoré položte pod plecia. Vystrite pravú nohu, jemne ju vytočte do vonkajšej strany a flexujte chodidlo. Potom s pravou nohou pomaly kmitajte nahor. Opakujte 15x a cvičte ľavou. Pohyb môžete striedať s krátkymi a intenzívnymi kmitmi. 

Beh do kopca

Beh cez prekážky do kopca, alebo po schodoch je na nezaplatenie. A vaše pozadie sa vám naozaj poďakuje. Najlepšie na tom je, že tento cvik vám pomôže nielen k sexi zadočku, ale má zoštíhľujúci efekt pre celú postavu. Napríklad taká Angelina Jolie naň nedá dopustiť.

Drepy s výskokom

Toto cvičenie je ideálne na podvihnutie zadočka. Ak chcete dosiahnuť jeho plnší tvar, použite pri tomto postoji aj nejakú záťaž - napríklad dvojlitrovú fľašu s vodou. Drepy s výskokom opakujte 20x v troch sériách.

Výpady vpred

Rovnako pri tomto cvičení si môžete naložiť ľahšie závažie, vďaka ktorému bude efekt na vašej postavičke oveľa viditeľnejší. Dávajte si však pozor, aby pri tomto cviku nikdy vaše kolená nepredbehli prsty na nohách. Snažte sa udržať uhol 90 stupňov. Znamená to, že vaša päta by mala byť zarovno s kolenom.

Mostík so závažím

Buďte si istá, že tento cvik dokáže aktivovať všetky svaly vášho zadku. Ľahnite si na chrbát, zdvihnite zadok a nohy držte v 90 stupňovom uhle. Záťaž umiestnite na bedrá a dvíhajte zadok tak, aby vaše ramená ostali na zemi. Chodidlá majte na podlahe a snažte sa prenášať svoju váhu cez päty.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba