Nevesty, zbystrite pozornosť: Viete, čo o vás vypovedá mesiac, v ktorom sa rozhodnete mať svadbu?

Milé nevesty, nechajte sa inšpirovať týmto zoznamom, ktorý vám prezradí, akou manželkou budete svojmu nastávajúcemu podľa toho, v ktorý mesiac sa rozhodnete pre svoj veľký deň.

Milé nevesty, viete akou manželkou budete svojmu nastávajúcemu podľa toho, v ktorý mesiac sa rozhodnete pre svoj veľký deň?

Milé nevesty, viete akou manželkou budete svojmu nastávajúcemu podľa toho, v ktorý mesiac sa rozhodnete pre svoj veľký deň?

Zdroj: Profimedia.sk

Keď my ženy plánujeme nás veľký deň, spravidla nechceme nechať nič na náhodu. Rady si vyberáme deň, ktorý pre nás niečo znamená, napríklad výročie, deň zasnúbenia, narodeniny partnera a pod. To už milé nevesty, necháme na vás. No za zváženie rozhodne nestojí len deň, ale aj mesiac, v ktorom sa rozhodnete stať sa manželkou... 

Januárová nevesta 

Žena rozhodnutá vydávať sa hneď v prvý mesiac roka je vraj obozretnou gazdinkou a temperamentnou manželkou, takže manžel sa s ňou nemusí báť o financie, ale môže si s ňou užiť, keď dôjde na jej temperamentnosť. 

Februárová nevesta 

Februárové nevesty sú vraj najláskavejšími manželkami a čo je pre muža tiež podstatné aj veľmi nežnými matkami. Takže o teplé rodinné zázemie bude mať manžel vždy postarané. 
 

Marcová nevesta

Marec manželstvu príliš nepraje. Takže ak sa milé nevesty rozhodnete pre tento mesiac, vo vašom manželstve sa budete veľkou mierou vraj podieľať na hádkach, pretože marcové nevesty sú výbušné manželky. 

Aprílová nevesta

Žena odhodlaná vstúpiť do manželstva v tento mesiac bude silnou osobnosťou, ktorá bude rada prejavovať svoju vôľu, ale zároveň tak bude konať preto, že je rozumná a presvedčená o správnosti svojich rozhodnutí. Takže muž bude mať čo robiť, aby ju v tomto dobehol. 

Májová nevesta 

Máj je vo všeobecnosti mesiacom, pre ktorý sa rozhodne veľa neviest a to ani nevedia, že práve tento mesiac plodí pekné, milé, príjemné, ale predovšetkým aj praktické manželky, ktoré budú svojho manžela naozaj skvele reprezentovať.

Júnová nevesta

Júnová nevesta vraj bude trocha neuváženou manželkou, ktorá však na druhej strane rada dopraje nielen sebe, ale aj svojmu manželovi a svojim blízkym, na ktorým jej záleží. Takže, ak pre vás financie nehrajú až tak rolu, táto vlastnosť vám, milí manželia, nebude až tak prekážať. 

Júlová nevesta 

Ak sa nevesta rozhodne pre letný mesiac júl pre svoju svadbu, manžel získa charizmatickú, veľmi zručnú manželku, ktorá mu vytvorí pekný domov, ale na druhej strane musí rátať s tým, že bude aj temperamentná. To však v konečnom dôsledku môže okoreniť vzťah tam, kde treba. 
 

Augustová nevesta 

Podobne ako májová nevesta bude pre muža veľmi príjemnou manželkou, dokonca aj veľmi praktickou, takže manželstvo s ňou by mohlo byť v mnohých smeroch naozaj viac než láskyplné a výhodné. 

Septembrová nevesta 

Ak v manželke hľadáte človeka, ktorý vie zachovať tajomstvo a je viac než diskrétny, nevesta tohto mesiaca bude pre vás tá správna. Naviac ide o veľmi prívetivé a šarmantné manželky, ktoré si získajú každého. 

Októbrová nevesta 

S októbrovou nevestou sa manžel nudiť rozhodne nebude. Okrem toho, že ide o veľmi peknú nevestu, v manželstve bude trocha nestála aj žiarlivá, čo mu môže v konečnom dôsledku škodiť. Takže pozor na tento mesiac, čo sa týka svadby!

Novembrová nevesta 

Ak sa bojíte, že ženbou stratíte svoju slobodu, milí páni, potom si za mesiac, v ktorom si vezmete svoju nevestu, zvoľte práve november. Vraj práve novembrové nevesty sú veľmi liberálne v mnohých smeroch, no na druhej strane aj trocha chladnejšie vo vzťahu ako sa na november patrí. Takže opatrne!
 

Decembrová nevesta 

Nevesta posledného mesiaca bude milovať nové veci, zábavu, aj extravagantnosť. Takže o prekvapenia s takouto manželkou nebude núdza. Ide len o to, čím vás, milí manželia, bude prekvapovať najčastejšie. 
 
Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG, modernwedding.com.au

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba