Presunúť na hlavný obsah

Ľudia v tomto znamení patria medzi najstabilnejších a najvernejších partnerov: Zistite, či ste medzi nimi

Feminity

Túžite po stabilite, vernosti a perfektnom vzťahu? Možno vám pomôžu ideálneho partnera nájsť práve hviezdy. Pozrite sa, ktoré znamenie patrí medzi najvernejšie.

Ak stále patríte medzi tých, čo lásku ešte len hľadajú a túžia vo vzťahu po istote, čítajte ďalej. Zistili sme, ktoré znamenie patrí podľa horoskopu jednoznačne medzi najstabilnejšie. A môžete im plne dôverovať. No a navyše, slovo nevera je pre ne absolútne tabu a nemajú ho vo svojom slovníku. 

Prečítajte si: Náš vzťah s dcérou nebol nikdy ideálny: Tento jediný moment stačil na to, aby sme k sebe našli po rokoch cestu

Najvernejšie znamenie

Ak máte vo svojom ”výhľade” alebo už dokonca po svojom boku partnera v znamení ryby, môžete si blahoželať. Práve ľudia narodení v tomto znamení, patria jednoznačne medzi najvernejšie a najstabilnejšie osoby vôbec. Ak sa raz zamilujú, je to dokonca života. Ryby aj v dnešnej uponáhľanej dobe veria na pravú lásku so šťastným koncom. Ak ľúbia, tak toho druhého milujú naozaj so všetkým. Sú enormne senzitívni a citliví, čo z nich však robí veľmi zraniteľné bytosti. Keďže ryby len s námahou znášajú skutočnú životnú realitu, tak sa z nej čo najviac pokúšajú nejako uniknúť. Najčastejšie to robia pomocou fantázie, takže veľa snívajú. Ide o veľkých romantikov, ktorí túžia po láske bez hraníc. Hľadajú partnera, s ktorým by si založili rodinu a usadili sa. 

Neprehliadnite: Rok 2018 bude skutočne výnimočným práve pre toto znamenie: Odhaľte, na koho sa od januára otočí šťastena

Stvorené pre manželstvo

Čo sa týka manželstva, ryby sú na neho doslova predurčené. Milujú čisto, bezhranične a majú radi pocit spolupatričnosti a súdržnosti. Túžia po veľkej rodine, stabilite, nehe a láske. Takže ak sa vám do cesty priplietla ryba, naozaj nešliapnete vedľa, ak sa chcete usadiť. Lepšieho partnera ste si po svojom boku nemohli ani priať. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus