Andrea Verešová a jej inšpirácia vianočných outfitov: Tieto si oblečte k vianočnému stolu!

Neviete si rady, aký outfit zvoliť tento rok na Štedrý večer? Nechajte sa inšpirovať slovenskou modelkou Andreou Verešovou, ktorá nám ponúkla hneď niekoľko skvelých ideí.

Štýlové vianočné outfity inšpirované Andreou Verešovou

Štýlové vianočné outfity inšpirované Andreou Verešovou

Zdroj: instagram.com/andreaveresovaofficial

Užite si sviatočné chvíle vo veľkom štýle a nahoďte sa k vianočnému stolu podľa slovenskej modelky, ktorá nás inšpirovala skvelými módnymi tipmi. V týchto trendy outfitoch so sviatočnou atmosférou budete patriť k nezameniteľným ozdobám Vianoc.

Mohlo by vás zaujímať: Pozrite sa, ako sa na Vianoce pripravujú celebrity: Mária Čírová zdobí kozub, Dara Rolins už postavila stromček

V odtieni cyklámenovej 

Zažiarte vo výraznej farbe, ktorá bude tvoriť dominantný prvok vášho celého looku. Dokonalou voľbou je práve tmavý odtieň cyklámenovej, ktorý v spojení s vianočnými dekoráciami pôsobí naozaj veľkolepo a sviatočne. Nechajte si poradiť od známej modelky a navlečte sa do hodvábnych šiat v nezameniteľných odtieňoch.

Elegantná biela

Biela farba patrí k neodmysliteľnej súčasti Vianoc, práve vďaka jej vznešenosti a elegancii. Či už sa rozhodnete zvoliť zvodné mini šaty alebo decentnejšiu verziu, táto farba bude tým správnym výberom. Kontrast medzi farebnými ozdobami a krásnymi bielymi šatami bude naozaj čarovný.

Vo farbách drahých kameňov

Smaragdová zelená patrí nielen k okázalým, ale aj vznešeným a luxusným farbám, ktoré sú ako stvorené na významné udalosti. Tento odtieň je spomedzi všetkých ten najkrajší a svoje o tom vie aj známa slovenská modelka. V tejto farbe drahého smaragdu sa budete cítiť výnimočne a slávnostne.

Slávnostná červená

Červená farba je akýmsi povinným spoločníkom v období Vianoc a my si ju nevieme vynachváliť. Zvoľte jednoduché šaty v ohnivom odtieni a dopasujte ich s vysokými čižmičkami nad kolená. Tejto jednoduchej, no veľmi zvodnej kombinácii skrátka neodolá nik.

Inšpirujte sa: Andrea Verešová vyzerá božsky: Tomuto vďačí mama dvoch detí za dokonalú postavu, pleť a vlasy

Nesmrteľná kombinácia

Kombinácia bielej a čiernej je skrátka bezkonkurenčná, o čom svedčí aj tento vianočný outfit. Obtiahnutá biela košeľa, čierna mini sukňa a tmavé pančušky sú elegantnou voľbou a nám sa tento štýl veľmi páči. Slávnostný look môžete ozvláštniť aj roztomilým detailom v podobe mašličky do vlasov.

Foto:
instagram.com/andreaveresovaofficial
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba