Tipy Dary Rolins, ako sa udržať fit aj počas sviatkov: Na toto spevácka diva nedá dopustiť

Speváčka Dara Rolins vyzerá absolútne perfektne a je vždy neprehliadnuteľná. A hoci si počas sviatkov aj ona dopraje malé hriešnosti, nikdy to na nej nebolo vidieť. Zaujíma vás, ako to táto žena robí?

Na toto spevácka diva nedá dopustiť

Na toto spevácka diva nedá dopustiť

Zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Prečítajte si: Talentovaná maliarka Miroslava Kala maľuje celý život: Aj kvôli tomuto svoju prácu miluje a za nič by ju nevymenila

O svoj zovňajšok, ale aj vnútro sa krásna speváčka stará s maximálnym nasadením. Jej vnútorná vyrovnanosť je jasným odrazom toho, že ak je žena naozaj spokojná, vidieť to aj navonok. „Moje telo ma živí. Tým, čo jem a čo je pre telo správne sa nezaoberám ani týždeň, ani mesiac. Táto téma ma extrémne zaujíma, mam veľa prečítaného, naštudovaného, vyskúšaného,” vysvetľuje kráska.

Dara začína svoje ráno ihneď po prebudení pohárom vody s vyšťaveným citrónom. Pokojne však môžete pridať aj trochu soli, zázvoru, či kurkumy. Tento zázračný nápoj dokonale naštartujete imunitný systém. Teplá voda totiž nastimuluje tráviaci trakt, citrón perfektne spláchne toxíny z vylučovacieho systému a pokožky. V ranných hodinách totiž v každom tele prebieha akási jeho vlastná detoxikácia. Keď však tento eliminačný proces narušíte hneď z rána raňajkami, vlastná očista sa zastaví. A známa kráska to veľmi dobre vie. Preto práve počas sviatkov rozhodne nezabúda na tento očistný rituál. 

Rovnako v čase vianočného hodovania, kedy nás naozaj lákajú všetky možné cukrovinky, sladkosti, či ťažšie jedlá a nedokážeme im odolať, nezúfajte. Pokojne si ich doprajte. Dara však v tom mám jasno. Aký príjem, taký výdaj. Ak teba zhrešíte počas sviatočných dní rôznymi dobrotami, nezabúdajte na pohyb. Ten je kľúčový.

Speváčka nedá dopustiť na beh, jógu a fitko. „Neverte strojom, čo cvičia za vás, liposukciám, dietám... Jediné, čo funguje je obyčajný tréning, disciplína, pevná vôľa... S tým všetkým bojujem aj ja, si nemyslite … Je to však jediná cesta, ako žiť v tele, v ktorom sa cítim dobre,”dodáva kráska. Takže milé dámy pokojne si počas sviatkov niečo doprajte, len nezabúdajte aj na pohyb!

Foto:
instagram.com/dararolins_vermi
Zdroj:
NM

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba