Presunúť na hlavný obsah

Tipy Dary Rolins, ako sa udržať fit aj počas sviatkov: Na toto spevácka diva nedá dopustiť

Feminity

Speváčka Dara Rolins vyzerá absolútne perfektne a je vždy neprehliadnuteľná. A hoci si počas sviatkov aj ona dopraje malé hriešnosti, nikdy to na nej nebolo vidieť. Zaujíma vás, ako to táto žena robí?

Prečítajte si: Talentovaná maliarka Miroslava Kala maľuje celý život: Aj kvôli tomuto svoju prácu miluje a za nič by ju nevymenila

O svoj zovňajšok, ale aj vnútro sa krásna speváčka stará s maximálnym nasadením. Jej vnútorná vyrovnanosť je jasným odrazom toho, že ak je žena naozaj spokojná, vidieť to aj navonok. „Moje telo ma živí. Tým, čo jem a čo je pre telo správne sa nezaoberám ani týždeň, ani mesiac. Táto téma ma extrémne zaujíma, mam veľa prečítaného, naštudovaného, vyskúšaného,” vysvetľuje kráska.

Dara začína svoje ráno ihneď po prebudení pohárom vody s vyšťaveným citrónom. Pokojne však môžete pridať aj trochu soli, zázvoru, či kurkumy. Tento zázračný nápoj dokonale naštartujete imunitný systém. Teplá voda totiž nastimuluje tráviaci trakt, citrón perfektne spláchne toxíny z vylučovacieho systému a pokožky. V ranných hodinách totiž v každom tele prebieha akási jeho vlastná detoxikácia. Keď však tento eliminačný proces narušíte hneď z rána raňajkami, vlastná očista sa zastaví. A známa kráska to veľmi dobre vie. Preto práve počas sviatkov rozhodne nezabúda na tento očistný rituál. 

Rovnako v čase vianočného hodovania, kedy nás naozaj lákajú všetky možné cukrovinky, sladkosti, či ťažšie jedlá a nedokážeme im odolať, nezúfajte. Pokojne si ich doprajte. Dara však v tom mám jasno. Aký príjem, taký výdaj. Ak teba zhrešíte počas sviatočných dní rôznymi dobrotami, nezabúdajte na pohyb. Ten je kľúčový.

Speváčka nedá dopustiť na beh, jógu a fitko. „Neverte strojom, čo cvičia za vás, liposukciám, dietám... Jediné, čo funguje je obyčajný tréning, disciplína, pevná vôľa... S tým všetkým bojujem aj ja, si nemyslite … Je to však jediná cesta, ako žiť v tele, v ktorom sa cítim dobre,”dodáva kráska. Takže milé dámy pokojne si počas sviatkov niečo doprajte, len nezabúdajte aj na pohyb!

- Najčítanejšie -