Presunúť na hlavný obsah

Novoročný horoskop pre rok 2018: Pozrite sa na to, čo vás v novom roku čaká

Feminity

Odhalili sme, čo všetko vás v novom roku čaká podľa hviezd. Mnohí nájdu lásku, či vyriešia zásadné životné otázky. Zistite, čo vás neminie!

Baran

Baronom radia hviezdy pre rok 2018 jasne. Pozerajte sa na problémy aj očami iných ľudí, nielen tými svojimi. Môže sa totiž stať, že váš pohľad by mohol byť skreslený. Hľadanie rovnováhy medzi tým, čo chcete a čo naozaj môžete, bude náročné. No otvoria sa vám nové možnosti, preto sa rozhodne chopte príležistosti a využite, čo vám život ponúka.

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, marec, júl, september, október, december

Prečítajte si: Ľudia v tomto znamení patria medzi najstabilnejších a najvernejších partnerov: Zistite, či ste medzi nimi

Býk 

Počas roku bude žiaľ býkov sprevádzať nervozita. Hoci v určitých situáciách to bude prospešné, niekedy vás to bude brzdiť. Budete sa musieť riadiť svojím inštinktom viac ako svojím rozumom. Občas môžu vaše emócie prekročiť určitú znesiteľnú hranicu. Vtedy by ste si mali dať pauzu, poriadne sa vydýchať a potom to skúsiť znova. 

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, apríl, máj, júl, september, október

Blíženci

Máte toho veľa za sebou, ale aj pred sebou. Tento rok bude pre vás veľmi hektický, no zároveň veľmi veľa toho dosiahnete.  Pri takomto tempe však nezabúdajte na relax. Čo sa týka lásky, ak nemáte partnera, tento rok nájdete svoju spriaznenú dušu. Blížencov, ktorí sú vo vzťahu, čaká harmonické obdobie. 

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, máj, júl, september, október, november

Rak

Raci sa budú často vracať do blízkej aj ďalekej minulosti. Veľkú výhodu to bude mať v tom, že sa nebudete musieť ponáhľať. Vo vzťahoch si budete musieť vyjasniť niektoré veci. Čím skôr to urobíte, tým to bude lepšie. Ak je tam niečo nejasné, čo najskôr to vyriešte a už sa k tomu neskôr nevracajte.

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, jún, júl, september, november, december

Lev 

Aj keď svet nebude fungovať podľa vašich idealistických predstáv, napriek tomu sa budete cítiť počas tohto roka dobre. Potrebujete si však uvedomiť, kde je vaše miesto a nemať prehnané ambície. V roku 2018 by ste mali dať prednosť diplomacii pred silou. Tak sa totiž dá dosiahnuť viac, než keby ste zbytočne strácali energiu v súbojoch, ktoré by ste mali iba malú šancu vyhrať.

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, máj, jún, august, október, december

Panna

V tomto roku by ste mali riešiť ako hlavnú prioritu, kvalitu vášho života. Prestaňte sa naháňať za vecami, ktoré za to nestoja. Užívajte si svoju rodinu, prítomnosť blízkych a prestaňte toľko riešiť materiálne veci. Uvidíte, že sa vám bude dýchať oveľa ľahšie. 

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, máj, jún, august, september, december

Váhy

Situácia vo vašom živote sa v tomto roku bude zásadne meniť. Každá akcia vyvoláva reakciu. Sem-tam nebudete vedieť, kde vám hlava stojí. Avšak dokážete to zvládnuť. Preto je pre vás v tomto období podstatná regenerácia, kedy si oddýchnete telesne aj duševne. Rozhodne na to nezabúdajte. 

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, apríl, máj, september, október

Škorpión

Tento rok sa pokúste pokračovať v tom, čo ste začali už skôr a čo vyzerá nádejne. Hoci sú niektoré projekty dlhodobé, majú šancu na úspech. Tentoraz sa sústreďte oveľa intenzívnejšie na prácu. Prinesie vám to zaslúžené ovocie. 

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, máj, jún, august, september, november

Strelec

V roku 2018 máte všetko vo svojich rukách. Len sa nesmiete zľaknúť príležitosti. Základom je povedať si, že na to máte a nie hľadať výhovorky, prečo to nie je možné. Keď vás hodia do vody, musíte plávať. 

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, marec, apríl, júl, september, december

Kozorožec

Medziľudské vzťahy budú pre vás tento rok kľúčové. Všetko sa bude točiť okolo ľudí. Nielen okolo vašich blízkych, ale aj tých, ktorých stretnete v dôležitých životných situáciách. Dokážu vás nasmerovať tam, kde sú príležitosti. Dávajte si však pozor na ľudí, ktorí sledujú len svoje vlastné záujmy.

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, apríl, máj, august, september, december

Vodnár

V niektorých momentoch budete mať počas tohto roka šťastie, ale väčšinou budú vaše výsledky obrazom vášho úsilia. Sústreďte sa preto vždy len na to podstatné. Nezabúdajte na svojich najbližších, tento rok vám budú v ťažkých chvíľach veľkou oporou. 

PRIAZNIVÉ MESIACE: marec, apríl, jún, júl, august, október, november

Ryby

V prvom rade potrebujete v roku 2018 opäť nájsť seba. Nedávajte si príliš veľké ambície. Všetky zmeny, ktoré sa v minulom období odohrali, vás dokázali riadne poznačiť. Oprite sa o svojich blízkych. Sú tu pre vás, na to nezabúdajte. 

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, júl, august, november, december

Neprehliadnite: Toto znamenie v roku 2018 čaká neuveriteľná zmena: Zistite, komu osud tentokrát dopraje

- Najčítanejšie -