Presunúť na hlavný obsah

Akým zimným športom sa venujú známe Slovenky? Sexi modelky Kocianová či Verešová vás prekvapia!

Slovenské celebrity

K zimnému obdobiu nezameniteľne patria ja zimné športy, ktoré sa stávajú čoraz viac populárne. Vášeň k niektorým z nich si našli aj naše známe slovenské krásky a nás zaujali aj ich dokonalými zábermi.

Čarovné obdobie sviatkov si zamilovali aj známe osobnosti slovenského šoubiznisu. Nie pre vianočné dobroty či kúzelné rozprávky, ale pre vášeň, ktorá ich spája. Reč je o zimných športoch ako klasické lyžovanie, adrenalínové snoubordovanie či elegantné krasokorčuľovanie. Viete, ktorým z týchto zimných športov sa venujú známe Slovenky?

Mohlo by vás zaujímať: Štýlová a sexi aj na svahu: Inšpirujte sa najlepšími lookmi pre túto zimu!

Andrea Verešová

Slovenská modelka  a sexi mamička Andrea Verešová je známou milovníčkou lyžovania a svoju sezónu odštartovala aj tento rok vo veľkom štýle. Energická kráska sa spoločne s rodinkou každoročne vyberú na hory, kde trávia rodinné chvíle lyžovaním. Musíme uznať, že jej to naozaj pristane!

Michaela Kocianová

Ďalšou milovníčkou zimných športov nie je nikto iný ako slovenská topmodelka Michaela Kocianová, ktorá pri návšteve Slovenka nevynechala ani zimné Donovaly. Michaela si vyskúšala snoubordovanie a na sociálnej sieti sa pochválila aj takýmto prekársnym záberom. Štýlová za každých okolností!

Baša Števulová

Bývalá profesionálna snoubordistka Baša Števulová je síce už dnes mamičkou na plný uväzok, no na svoju vášeň nedá dopustiť. Talentovaná športovkyňa si svoj obľúbený zimný šport vyskúšala aj po príchode malého Tobiáša a zdá sa, že sa cítila opäť vo svojom živle.

Barbora Bakošová

Moderátorka a modelka Barbora Bakošová si na bratislavských vianočných trhoch vyskúšala krasokorčuľovanie a takto jej to pristalo. Štýlová kráska ma pohyb v krvi už odmalička, keďže sa v minulosti profesionálne venovala tancovaniu. Korčuľovanie na ľade teda pre ňu nebol žiaden problém.

Inšpirujte sa: Charizmatickej speváčke Emme Drobnej skutočne ide karta: Aj takto si v snehu užívala natáčanie nového klipu

Jeanette Borhyová

Misska Jeanette Borhyová je vášnivou milovníčkou zimných športov a v tomto období ju pravdepodobne nenájdete nikde inde, len na svahu. S prvým príchodom zimných mrazov si s radosťou oblieka svoju snoubordovú výstroj a smeruje do zimného strediska Jasnej.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus