Soňa Skoncová a jej tipy na silvestrovský look: Vytvorte si dokonalý make-up podľa tejto sexi Slovenky!

Ak chcete zaujať hviezdnym silvestrovským líčením a neviete ako na to, nechajte sa inšpirovať známou moderátorkou a modelkou Soňou Skoncovou. Jej dokonalé make-up premeny sú skrátka ideálnou voľbou na večerné looky.

Sexi silvestrovské looky inšpirované Soňou Skoncovou

Sexi silvestrovské looky inšpirované Soňou Skoncovou

Zdroj: Instagram.com/sonaskoncova

Dominantné červené pery, zvodný a prenikavý pohľad či bronzový nádych? To všetko a ešte omnoho viac môžete mať aj vy, stačí ak sa necháte inšpirovať vzhľadom krásnej a pôvabnej Slovenky, ktorá nás svojim líčením naozaj ohúrila. Tieto looky vyskúšajte na váš silvestrovský večierok!

Prečítajte si aj: Andrea Verešová vyzerá božsky: Tomuto vďačí mama dvoch detí za dokonalú postavu, pleť a vlasy

Odtiene hnedej

Pre krásny a zvodný pohľad použite jemné očné tiene v hnedých odtieňoch, ktoré pôsobia veľmi decentne a vkusne, no zároveň vám vytvoria prenikavé oči. Inšpirujte sa líčením krásnej modelky a riaďte sa pravidlom menej je viac. Týmto okázalým vzhľadom zaručene očaríte!

Kráľovná večierku

Ak chcete zaujať okolie a patriť k nezameniteľným kráľovnám večera, potom stavte na dominantné červené pery. Práve tento detail docieli , že všetky oči budú len na vás. Sexi pery kombinujte s jednoduchším zvyškom líčenia, presne tak ako pôvabná brunetka.

Dotyk bronzu

Bronzové odlesky patria síce k letným a horúcim dňom, no taktiež k slávnostnému silvestrovskému líčeniu, kedy chcete pôsobiť naozaj dokonalo. Jedinečný bronzer vám poslúži ako skvelý pomocník pri vašom hviezdnom líčení. Dávajte však pozor, aby ste ho nanášali v rovnomerných vrstvách.

Porcelánová bábika

Vzhľad porcelánovej krásky či look inšpirovaný rozprávkovou snehulienkou. presne to v nás evokuje nasledujúce líčenie, kde sa dôraz kladie na zjednotenú pleť a krásne oči. Tie si môžete skrášliť očným tieňom v krémovej textúre, ktorý pôsobí veľmi prirodzene a vašim očiam dodá iskru.

Inšpirujte sa: Tomáš Tatar s priateľkou a ich prípravy na Vianoce: Krásna Lucia objavila vášeň k vianočným dekoráciám, inšpirujte sa!

Bezchybná očná linka

Tento silvestrovský look patrí k naším obľúbeným a vy si ho zamilujete tiež. Je dôležité, aby ste v tomto prípade kládli dôraz na bezchybnú očnú linku a dominantné pery. Výrazné sviatočné líčenie ideálne na silvestrovskú noc, kde jednoznačne zažiarite!

Foto:
Instagram.com/sonaskoncova, Burberry, Bobbi Brown, Marc Jacobs beauty, Eyeko, Nars
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba