VIDEO: Silvestrovské líčenie inšpirované svetoznámym make-up artistom: Vyčarujte si tento žiarivý look!

Talentovaná vizážistka Sylvia Šulíková nám tentokrát ukázala, ako si vyčarovať dokonalý silvestrovský look len za pár minút. Toto krásne a nadčasové líčenie inšpirované svetoznámym make-up artistom si jednoznačne zamilujete!

Pozrite si video návod na žiarivé silvestrovské líčenie

Pozrite si video návod na žiarivé silvestrovské líčenie

Zdroj: Vlado Anjel

Chystáte sa na silvestrovský večierok či slávnostnú párty a neviete, aký typ líčenia si zvoliť? Možno vám vnikneme skvelú ideu práve naším video návodom, v ktorom vás vizážistka Sylvia Šulíková naučí šikovné ťahy štetcom. Stačí ak budete postupovať podľa jej jednoduchých krokov a sexi silvestrovský vzhľad bude na svete!

FEMINITY TV: Pozrite si inšpiratívne video silvestrovského líčenia s make-up artistkou Sylviou Šulíkovou

Mohlo by vás zaujímať: Odtiene červenej ako hlavný trend líčenia: Túto farbu viete nosiť v rôznych podobách!

Silvestrovský look

Známa make-up artistka nám v úvode priblížila o aký typ líčenia pôjde a na aký typ príležitosti je tento look určený. „Dnes som opäť zvolila také slávnostnejšie líčenie a toto líčenie je určené na silvestrovskú párty,“  povedala Sylvia.

Žiarivé a elegantné

Zaujímalo nás, ktorá časť tváre bude v tomto prípade dominantnejšia a načo sa budeme pri líčení sústrediť. „Tento krát som dala dôraz na oči, konkrétne na kútiky, sú tam glitre a podľa mňa to pôsobí úplne elegantne. Chcela som, aby to bolo celé také žiarivé,“ predstavila bližšie.

Highlight

Pri postupe celého líčenia sa nemusíte obávať náročného procesu. Šikovná Sylvia stavila na jednoduché a rýchle líčenie, ktoré pozostáva z nenáročných krokov. Sústredila sa pritom hlavne na rozjasnenú pleť a tzv. highlights, ktoré patria k aktuálnym trendom v líčení. „Najprv som urobila takú žiarivú pleťovku, dala som dôraz hlavne na lícne kosti a aby bol highlight úplne všade. Potom na tie očká, kde som sa sústredila hlavne na kútiky, by to bolo pekne trblietavé,“ prezradila s úsmevom.

Inšpirované svetoznámym vizážistom

Pri tomto type líčenia sa nechala inšpirovať svetoznámym make-up artistom a výsledok stojí naozaj zato, čoho dôkazom je aj finálny look našej modelky. „Nechala som sa inšpirovať vizážistom Kim Kardashian. Toto líčenie použil na svojom workshope v New Yorku a bolo absolútne famózne, takže si myslím, že je to úplne vhodné na toto silvestrovské líčenie,“ neskrývala nadšenie.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Make-up artistka Lucia Sládečková ukázala, ako zvládnuť denné líčenie už za dve minúty: Vyskúšate?

Zvládnete to aj doma!

Sympatická Sylvia povzbudila všetky ženy, ktoré si toto silvestrovské líčenie chcú vyskúšať aj doma. Zaujímalo nás, či tento postup zvládneme aj v pohodlí domova. „Určite to zvládnu! Naschvál vyberám také líčenie, ktoré je jednoduchšie a zvládnuteľné doma. Takže, ako som aj minule spomínala, že ak budú postupovať podľa videa, tak to určite zvládnu,“ dodala na záver.

Foto:
Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba