Presunúť na hlavný obsah

Modelka Mária Zelinová žiari šťastím: Pozrite sa, ako si čerstvo zamilovaná kráska užíva s priateľom sviatky

Feminity

Tohtoročné Vianoce boli pre krásnu blondínku o niečo výnimočnejšie. Prvýkrát ich strávila s priateľom Rišom, po boku ktoré doslova žiari. Zdá sa, že Majka stretla osudovú lásku!

Prečítajte si: Týmto kráskam sa v novom roku narodia bábätká: Behati sa vytešuje z obrovského bruška, Kylie ho úspešne skrýva

Sympatická blondínka, ktorá sa do povedomia verejnosti dostala najmä ako (dnes už bývalá) moderátorka Fashion TV, prežíva jedno z najkrajších období. Hoci bola donedávna single, už je šťastne zadaná.

Jej láskou je basketbalista KB Košice Richard Körner. A tento rok dvojica prežila aj prvé spoločné Vianoce. Dvojica si tak mohla vychutnať vzácne chvíle, kedy nemuseli riešiť pracovné povinnosti a venovali sa len jeden druhému. 

Vyzerá to, že práve pri Rišovi našla blondínka vytúžené šťastie. Z krásnej modelky totiž vyžaruje pohoda, spokojnosť, vyrovnanosť a doslova žiari. Naozaj to vyzerá, že Majka stretla svoju osudovú lásku.

Aj keď Rišo kvôli práci trávi pomerne veľa času v Košiciach a Mária v Bratislave, snažia sa byť spolu čo najviac. A my musíme uznať, že dvojici to spolu naozaj veľmi pristane!

Neprehliadnite: Takto trávili Vianoce naše Slovenky: Alexandra Orviská s rozkošnou dcérkou, najkrajšia Slovenka ako z rozprávky

- Najčítanejšie -