Presunúť na hlavný obsah

4 tipy ktoré vám pomôžu dobre nakúpiť v povianočných výpredajoch

Zábava

Nakupovať v módnych e-shopoch sa oplatí ihneď po Vianociach, skôr ako na sklade zostane len pár kusov, ktoré nikomu nepasujú. Ako vyberať to, čo naozaj vynosíte, radí najväčší módny vychľadávač Glami.skObdobia výpredajov sú snáď najobľúbenejšie chvíle každej správnej nákupnej maniačky. Obohatiť svoj šatník o kopu nových kúskov za zlomok pôvodnej ceny sa naozaj vyplatí. Obchodníci síce lákajú na množstvo povianočných zliav, tie sú však pri tovare, ktorý nepodlieha sezónnym trendom často len šikovný marketingový ťah a spôsob, ako sa zbaviť takzvaných “ležiakov”. Čo platí napríklad u elektroniky, neplatí u módy, tam ide o skutočné zľavy a oplatí sa nakupovať hneď. Hoci by sa hodilo vybehať v nákupných centrách kilá nabraté z vianočných koláčikov, nákupy online vám ušetria kopu času, energie a napokon, nebudeme si klamať, aj nervov. A do čoho sa naozaj vyplatí investovať?

Kvalitná kožená kabelka

Každá z nás by chcela mať v šatníku kabelku na každú príležitosť, no všetky dobre vieme, že v obchodoch sa ceny môžu vyšplhať až na stovky eur. Investovať preto aspoň do jedného nadčasového kúska práve vo výpredaji, je skvelá voľba. Či už zvolíte univerzálnu čiernu, béžovú shopper kabelku alebo radšej stavíte na crazy farebnú listovku, ktorú by ste si možno za pôvodnú cenu nekúpili, je už na vás.

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 
   

Nové topánky

Nákup nových kvalitných topánok sa väčšinou spája s vyššou investíciou, preto sa oplatí spraviť ju práve teraz – počas výpredajov. Zvolte členkové čižmičky, určite sa vám zídu ešte aj na jar. Rovnako výhodné je v zľavách hľadať aj farebné tenisky, ktoré rozžiaria váš outfit a naviac sú pohodlné.

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk

Základné kúsky

Pokiaľ sa vám zdajú základne kúsky vášho šatníka málo trendy a už dlhšie sa chystáte prekopať ho od základov, toto je ten správny čas. Investujte predovšetkým do jednoduchých kvalitných tričiek a džínsov, šatník doplňte o nové sukne a blúzky. Všetko nakúpite za polovičné a v niektorých prípadoch určite aj nižšie ceny. Okrem toho, že potešíte seba, neublížite ani svojej peňaženke.

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk
 

Výbava do fitka

Súčasťou novoročných predsavzatí mnohých (nielen) žien je zapracovať na svojej postave. Udržať si pevnú vôľu pri ťažkej drine vo fitku je náročné a jedným zo skvelých spôsobov ako sa motivovať, je úplne nová trendy výbava. Pokiaľ náhodou celé vaše snaženie skončí tak trochu fiaskom a nové veci budú v skrini len zaberať miesto, tak nemusíte mať hlavu v smútku z vyhodených peňazí. Vo výpredaji vás totiž vyjdú len na zlomok pôvodnej ceny.

 
Vybrané v spolupráci s Glami.sk

-Reklamná správa-

- Najčítanejšie -