Presunúť na hlavný obsah

Biela farba hlási comeback: Poradíme vám, ako ju nosiť teraz v zime a s čím ju nikdy nekombinovať

Móda

Farba tejto zimy, ktorá poriadne zamiešala karty, je rozhodne biela. Poradíme vám, ako neurobiť krok vedľa a naopak, zažiariť v tejto čistej farbe.

Biela sa čoraz viac začala objavovať v uliciach svetových metropol a dáva nám jasne najavo, že jednoznačne patrí do tejto zimy. Nehodí sa do zasnežených dní, ale počas suchej zimy je skvelým pomocníkom v tom, ako rozžiariť svoj outfit a šatník celkovo.

Inšpirujte sa: Páperové bundy ako základ zimného šatníka: Ako ich nosiť a vyzerať šik?

Kabáty, kožuchy a svetre sú najlepšou voľbou

Povinnou výbavou v šatníku by mal byť jeden pletený biely sveter. Skvelo sa kombinuje aj oversized vlnený sveter alebo môžete siahnuť po pletených šatách. Kabáty sú stávkou na istotu a rozžiaria každú jednu ženu, oveľa dôležitejší je strih. Ten by mal byť klasický, siahajúci ku kolenám. Štýl modeliek dokazuje, že kožuchy (umelé, pozn. redakcie), sa opäť raz dostávajú do povedomia. Od tých z pravej kožušiny už mnohí vplyvní návrhári upustili a vplyvom držania kroku s ekológiou, ich do svojich kolekcií už nezaradili. Pri výbere kožušteku pozor na objem. Dĺžka po pás alebo do polky stehien je ideálna a odtieň môže smerovať viac ku krémovej či kombinácii s inými zemitými farbami.

Mohlo by vás zaujímať: Trendy, ktoré budeme nosiť v roku 2018 a trendy, ktoré už budú definitívne out! Viete, ktoré to sú?

S týmto sa ju nesnažte kombinovať

Aj keď súčasné trendy ukazujú, že hranice sa posúvajú čoraz viac, niektoré kombinácie si odpustite. Napríklad biele čižmy sú stále jednými z rizikových kúskov, siahnite keď tak po krémovejších odtieňoch a semišovom prevedení. 

Rovnako zložité je kombinovať tento odtieň s pastelovými farbami a celkovo farbami, ktoré nie sú typické pre zimné obdobie. Preto urobíte dobre, keď ju budete kombinovať s klasickými odtieňmi ako je čierna, hnedá, krémová alebo khaki. Typická snehovobiela by sa mohla zdať veľmi fajn, ale pozor. Tento studený odtieň vám nemusí zalichotiť.

Neprehliadnite:

- Najčítanejšie -