Presunúť na hlavný obsah

5 beauty trikov pre dokonalé vlasy od Kate Middleton: Na toto nedá krásna vojvodkyňa dopustiť

Feminity

Vojvodkyňa Kate Middleton patrí k najsledovanejším ženám súčasnosti. Krásna tehuľka je totiž za každých okolností očarujúca. Nám sa podarilo odhaliť jej beauty triky pre dokonalé vlasy na počkanie.

Prečítajte si: Podľa čínskeho kalendára bude rok 2018 rokom psa: Ak ste sa narodili v týchto rokoch, čaká vás táto predpoveď

Túžite po krásnych vlasoch aké má očarujúca Kate? Zistili sme niekoľko trikov na ktoré nedá vojvodkyňa dopustiť.

1. Perfektný lesk

Sympatická brunetka má svoju korunu krásy vždy dokonale lesklú. Pýtate sa ako to robí? Jej tajomstvo je celkom jednoduché. Stačí na kefu nastriekať lak na vlasy a potom si ňou prečešte vaše pramene. Tak získajú skutočne hodvábny lesk.

2. Dlhé vlasy na počkanie

S polámanými vlasmi bojuje takmer každá žena. Najmä ak túžime po dlhých vlasoch, väčšinou trvá celú večnosť, kým sa k nim dopracujeme, ak vôbec. Kate však vie, ako na to. Tentokrát však musíte na svoju hrivu zaútočiť zvnútra. Stačí ak do svojho jedálnička pridáte tmavú listovú zeleninu. Tá je totiž významným zdrojom železa a vápnika, ako aj vitamínov A a C. Práve tie ľudské telo používa na tvorbu povrchového kožného tuku. Je to olejová substancia vylučovaná našimi vlasovými folikulami. Ide o akýsi nášmu telu prirodzený vlastný kondicionér.

3. Hodvábna jemnosť

Trápia vás neposlušné a tvrdé vlasy na dotyk? Ak ich chcete mať hodvábne jemné ako Kate, stačí urobiť toto. Umyte si vlasy v 0,5 l studeného čierneho čaju, nechajte ho 5 minút účinkovať, a máte to.

4. Koniec rozštiepeným končekom

Bojujete aj vy s rozštiepenými končekmi? Tento problém trápil aj krásnu Kate, napokon však prišla na to, ako im môžete dať zbohom raz a navždy. Zmiešajte olivový a makový olej, pridajte kvapku citrónu a tútu zmes si vtierajte do končekov po každom umytí. Funguje to skvele. 

5. Dokonalý objem 

Ak chcete mať rovnaký objem ako vojvodkyňa, nepotrebujete vôbec šikovné ruky kaderníka. Stačí ak ku korienkom aplikujete stylingový púder pre väčší objem, vmasírujte ho a váš účes získa absolútne dokonalý tvar.

Neprehliadnite: Rok 2018 bude skutočne výnimočným práve pre toto znamenie: Odhaľte, na koho sa od januára otočí šťastena

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus