Presunúť na hlavný obsah

Toto je vraj deň ako stvorený na neveru: Pozrite sa, kedy svojej polovičke radšej zatrhnite pánsku jazdu

Feminity

Jeden deň v týždni je údajne ako stvorený na malý flirt, či "nevinné" partnerské zahnutie. Zistili sme, kedy by ste mali radšej tráviť čas so svojou polovičkou, ako ju pustiť do nočných ulíc. Predsa len, nebudeme si klamať - istota je istota.

Prečítajte si: Kvôli vlastnej mame som takmer prišla o manžela: Až toto mi otvorilo oči

Chcete vedieť, ktorý deň priam nabáda k ”nevinnej” aférke? Zistili sme, kedy muži, no rovnako aj ženy najčastejšie zahnú svojej polovičke. 

Mesiac nevery

Dokonca vedci zistili, že celkovo počas roka najviac podvádzame presne 9. janára. Údaje získané od tisícok neverníkov, sú totiž jasným dôkazom, že práve január je ako stvorený pre milostné aférky. V tento mesiac, zoznamky zaznamenávajú štrikrát taký nápor na stránkach ako zvyčajne. Čo sa týka vekového priemeru údajne najviac nevernými sú muži vo veku 39 rokov a ženy okolo 35 - tky. 

Pýtate sa ako na to vedci prišli? Celkom jednoducho. Dali dokopy údaje o užívateľoch a vyhodnotili, kedy sa na zoznamky prihlasuje najviac ľudí. Vypočítať vekový priemer už nebolo potom vôbec náročné. 

Čierny piatok

Čo sa týka dňa v týždni, ktorý predstavuje najväčšie riziko, ide o piatok. Práve vtedy totiž väčšina z nás potrebuje po dlhom pracovnom kolotoči vypnúť, odreagovať sa a hľadá pochopenie a nehu u niekoho iného. Parodoxne v tomto období nevyhľadávame náruč partnera, ale niekoho celkom iného. Nuž čo poviete, radšej teda tráviť piatky doma s partnerom a pánsku jazdu, mu skôr scháľte na sobotu. Veď na čo zbytočne riskovať? No nie? 

Neprehliadnite: Tieto znamenia patria medzi chronických neverníkov: Pozrite sa, koho máte po svojom boku

- Najčítanejšie -