Presunúť na hlavný obsah

Ako nosiť kučery a pôsobiť nezameniteľne sexi: Prinášame vám pár tipov ako nato!

Krása

To, že vlasy sú korunou ženskej krásy, vám azda nemusíme prízvukovať. Svoje o tom vie aj mladá ikona zo sveta šoubiznisu menom Zendaya, ktorá nás okrem iného očarila aj svojou hustou a kučeravou hrivou. Inšpirujte sa jej vlasovým stylingom!

Prinášame vám jedinečné tipy na dosiahnutie efektívneho účesu, v ktorom dominujú sexi vlny či nezameniteľné kučery. Nechajte si poradiť a doveďte svoj účes k ozajstnej dokonalosti prostredníctvom tých správnych produktov. 

Prečítajte si aj: 5 beauty trikov pre dokonalé vlasy od Kate Middleton: Na toto nedá krásna vojvodkyňa dopustiť

Uhladené vlny 

K dosiahnutiu tohto elegantného účesu vám bude nápomocný najmä sprej na vlnité vlasy od L'Oréal, ktorý je ideálnym pomocníkom pre všetky z vás, ktoré si nevedia rady s nepoddajnými kučerami. Tento zázrak vaše vlasy uhladí a dovedie ich k bezchybnému výslednému efektu.

Nespútané kučery

Sexi rebelské kučery, ktoré pôsobia veľmi exoticky a nespútane. Presne taými sa môže pochváliť aj madá herečka a ikona zo sveta šoubiznisu, ktorá je známa pod menom Zendaya. K tomuto divokému looku vám dopomôže sprej na báze morskej soli od Fuente, ktorý je určený pre pružné a kučeravé účesy.

Sexi pramienky

Táto kulma na vlasy má unikátny bublinkový tvar, pomocou ktorého docielite vzhľad dokonalých plážových vĺn či sexi kučeravých pramienkov. Používanie tejto vlasovej kulmy je naozaj jednoduché a vy si ju zamilujete pre jej praktické využitie.

Skrotené kučery

Skrotenie a krása kučeravých vlasov pomocou tejto krémovej textúry s nezameniteľnou vôňou. Starostlivosť pre dokonalý tvar a pohyb nepoddajných vlasov od Kérastase je absolútnou špičkou na trhu.

Objem a lesk

Vyživujúci šampón pre objem a lesk určený pre vlasy, ktoré potrebujú oživiť a podčiarknuť prirodzenú krásu. Prírodný argánový olej dodá vaším kučerám žiarivý lesk a zároveň obnoví vlasové vlákno. Výsledkom budú zdravo vyzerajúce vlasy bez zaťaženia.

Inšpirujte sa: Tajomstvo bohatej hrivy svetových hviezd odhalené: Tieto krásky si dopomáhajú príčeskami a parochňami!

Neodolateľný look

Nepoddajné kučery môžete niekedy nechať vyniknúť v ich plnej kráse. Stačí ak na ne nanesiete multifunkčný suchý olej, ktorý je určený na vlasy aj telo. Obdaruje vás prekvapivou textúrou a nádhernou vôňou, ktorej skrátka neodoláte. Vaše vlasy regeneruje, omladí a dodá im tu správnu textúru. 

- Najčítanejšie -