Military diet: Revolučná diéta, vďaka ktorej schudnete 5 kíl za týždeň

Ak túžite po dokonalej postave a neviete, ako na to, nechajte sa inšpirovať novinkou vo svete chudnutia. S touto diétou pôjdu nadbytočné kilá dolu jedna radosť. Verta nám, že budete samy prekvapené z výsledku!

Revolučná diéta, vďaka ktorej schudnete 5 kíl za týždeň

Revolučná diéta, vďaka ktorej schudnete 5 kíl za týždeň

Zdroj: Profimedia

Štyri až päť kíl za týždeň? Znie vám to ako ”scifi”? Military diet však presne toto sľubuje. Ak stále neviete, čo si pod týmto pojmom predstaviť, pozriete sa na túto expresnú diétu s nami bližšie. 

Prečítajte si: Eva Longoria sa zaradila medzi mamičky po 40-tke: Tento zlomový okamih ju presvedčil mať svoje vlastné dieťa

Začiatky sú naročné

Prvé tri dni sa drží veľmi prísna diéta. Váš denný príjem kalórií by počas tohto obdobia nemal presiahnuť tisícku. Avšak počas ďalších štyroch dní, si predsa len budete môcť dopriať už našťastie o niečo viac. Aj tu by však počet kalórií nemal prekročiť tisícpäťsto. Čo je však pozitívom pre takomto takmer sparťanskom režime, nemusíte vykonávať žiadne náročné športové aktivity. Úplne si vystačíte s dlhými prechádzkami. 

Čo si môžete dopriať

Základ vášho jedálnička by mala tvoriť surová, prípadne dusená zelenina a mäso orestované len na malom množstve tuku. Z ovocia sú povolené banány, jablká, grapefruity. Jeden deň si môžete dopriať aj tvaroh a ľahké syry. 

Striktne zakázané potraviny

Sem patrí cukor, sladkosti, mlieko, smotana, ovocné šťavy, džúsy. A absolútnym tabu je alkohol. 

Príklad jedálnička

Raňajky: káva alebo čaj, plátok celozrného chleba s vajíčkom
Obed: tuniak a jeden plátok celozrného chleba
Večera: dusená mrkva, brokolica, alebo jablko

Neprehliadnite: Kvôli vlastnej mame som takmer prišla o manžela: Až toto mi otvorilo oči

Rozhodne však nezabúdajte na to, že túto diétu môžete mať len krátkodobo. Nikdy neprekračujte jej týždenné nastavenie. Je určená na to, aby vám pomohla zbaviť sa rýchlo nadbytočných kilogramov, no z dlhodobého hľadiska môže predstavovať riziká pre zdravie. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba