Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení, patria medzi najobetavejšie matky: Pozrite sa, či sa medzi nimi nájdete

Feminity

Samozrejme každá mama chce pre svoje dieťa to najlepšie. Avšak predsa len existujú ženy, ktoré možno zaradiť do kategórie najobetavejších.

Prečítajte si: Ako nosiť kučery a pôsobiť nezameniteľne sexi: Prinášame vám pár tipov ako nato!

Úloha mamy patrí medzi jednu z najťažších v živote. Áno, každá mama túži po jedinom, aby bolo jej dieťa šťastné a robí pre to maximum. Spomedzi všetkých znamení zverokruhu sú však predsa len také, ktoré sú vraj pre rolu matky naozaj stvorené. Sú rodinne založené, milujúce, láskavé, starostlivé a pre svoje dieťa by obetovali čokoľvek. 

Ženy s veľkou dávkou pokory a emocionálnosti

Ak ste sa narodili v znamení býka, tak právom patríte medzi ženy, ktoré sú nielen najlepšími mamami, ale aj tými najobetavejšími. Záleží vám na harmónii, rodinnej pohode, istote a zázemí. Navyše máte v sebe veľkú dávku pokory, sily, odvahy a lásky. Životné skúšky zvládate s gráciou a len tak vás nič neprekvapí. A presne k tomu sa snažíte viesť aj svoje deti. Napriek tomu, že drobcom doprajete veľa lásky a pozornosti, tieto deti nebývajú rozmaznané. Popri učení podporujete vo svojich deťoch, to čo naozaj milujú a budujete im zdravú sebadôveru. Nikdy nepoužívate pri výchove krik a vyhrážanie sa. Vašim cieľom je z nich vychovať slušných, no zároveň silných a ambicióznych ľudí. No a ide vám to skvele. 

Neprehliadnite: Patrícia Vittek pri svojich dcérach doslova mladne: Vyzerá ako ich staršia sestra a takto si spolu užili Vianoce

- Najčítanejšie -