Presunúť na hlavný obsah

Daniela Hantuchová a jej cviky na krásne nohy a zadok: Vyčarujte si postavu ako táto sexi Slovenka!

Slovenské celebrity

Talentovaná športovkyňa a bývalá profesionálna tenistka Daniela Hantuchová má telo, o ktorom snívajú mnohé ženy. Vysoká a štíhla blondínka s dlhými nohami a sexi pozadím je považovaná za jednu z najpríťažlivejších športovkýň vôbec. Tomuto vďačí za svoju postavu!

Inšpirujte sa tréningovými cvikmi jednej z najsexi tenistiek Daniely Hantuchovej, ktorá má bezchybné krivky práve vďaka efektívnemu cvičeniu. Nahliadnite do jej každodennej športovej rutiny a vytvarujte si krásne nohy a dokonalý zadoček podľa týchto pár cvičení. 

Prečítajte si aj: Dokonalé telo nie je zadarmo: Aké cviky robí v posilňovni Andrea Verešová či Ivana Gáborík Surovcová?

Výpady so závažím

Medzi jej najobľúbenejšie cvičenia patria práve výpady, ktoré sú veľmi efektívne a vyčarujú vám štíhle nohy a pevný zadok. Daniela si toto cvičenie upravila po svojom a pri klasických výpadoch používa aj činky či závažia, aby bol výsledný efekt čo najlepší.

Drepy s váhou

Pre okrúhly a vytvarovaný zadok je dôležité vykonávať pravidelné intervaly cvičení, v ktorých dominujú najmä drepy. Inšpirujte sa krásnou tenistkou a stavte na hlboký drep s váhou, ktorú si určite podľa vašich síl a schopností. Nezabúdajte na dôkladné a správne prevedenie cviku, keďže technika cvičenia zohráva tu najväčšiu úlohu.

TRX

Efektívny tréning celého tela, vďaka ktorému si precvičíte každý sval. Na cvičenie TRX nedá dopustiť ani talentovaná športovkyňa Daniela, o čom svedčia aj jej príspevky na sociálnych sieťach. Kombinujte TRX s bočnými výpadmi a dajte zabrať svojim nohám.

Beh

Medzi jej pravidelný pohyb patrí bez pochýb aj klasický beh, pri ktorom nielen spáli mnoho kalórii, ale zároveň si ním vytvorí perfektnú kondíciu a spevní svalstvo. Len pár kilometrov behu vás nakopne a motivuje k lepším výsledkom a vy si tento prirodzený pohyb naozaj obľúbite.

Inšpirujte sa: Andrea Verešová vyzerá božsky: Tomuto vďačí mama dvoch detí za dokonalú postavu, pleť a vlasy

Posilňovanie

Daniela nedá dopustiť na posilňovanie svalstva aj v klasickom fitnescentre, kde sa sústredí najmä na jednotlivé partie. ČI už ide o spomínané nohy, zadok alebo ruky, Daniela v tom má jasno. Bez práce nie sú predsa žiadne koláče a týmto mottom sa riadi aj jedna z najúspešnejších slovenských tenistiek.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe