Presunúť na hlavný obsah

Sexi inšpirácia modeliek, ktoré vás namotivujú k cvičeniu: Tieto patria k naším obľúbeným!

Zahraničné celebrity

Medzi najčastejšie novoročné predsavzatia patria dozaista tie, ktoré súvisia s redukciou váhy, zdravým životným štýlom a pravidelným cvičením. Keďže každý životný cieľ sa začína dostatočnou motiváciou, prinášame vám potrebnú inšpiráciu v podaní modeliek, pre ktoré je pravidelný tréning alfou a omegou.

Nadpozemsky krásne a inšpiratívne ženy, ktoré sa živia svojou oslnivou krásou a bezchybnými telami. Reč je o svetových supermodelkách! Pri pohľade na ne nadobudnete pocit, že dokonalosť možno predsa len existuje a zatúžite sa aspoň priblížiť ich ladným krivkách a spevneným postavám. Inšpirujte sa ich tréningovými rituálmi a namotivujte samé seba k lepším začiatkom. Ste pripravené?

Prečítajte si: Bella Hadid presne vie, ako zhodiť zopár posviatočných kil: Nechajte si poradiť a začnite s overenými cvikmi

Izabel Goulart

Modelka, ktorá nás ohuruje svojím dokonalým telom a chuťou k cvičeniu už naozaj dlhý čas a nikdy nás neprestane baviť. Brazílska sexbomba s bezchybnými krivkami a hriešne sexi zadkom vyvoláva pocity obdivu nielen u mužov, ale aj u žien. Pri pohľade na jej instagram plný cvičení sa zaručene namotivujete k lepším výkonom!

Josephine Skriver

Dánska modelka Josephine Skriver je známa nielen svojou rozkošnou tváričkou, ale aj vyšportovaným telom, na ktorom dennodenne pracuje v posilňovni. Okrem spevňovacích cvikov sa však zameriava aj na strečingové cvičenia a jej vášňou sa stala aj joga. Skúste to ako táto krehká brunetka a začínajte každé ráno precíznou rozcvičkou.

Jasmine Tookes

Exotická topmodelka Jasmine Tookes patrí k typom modeliek, ktoré naozaj tvrdo pracujú na svojom zovňajšku a proporciách, o čom svedčí aj jej vyšportovaná postava. Jasmine patrí k ambicióznym kráskam, ktoré trávia hodiny vo fitnescentre. Inšpirujte sa jej sériou cvikov a vyformujte si ruky podľa tejto známej modelky.

Martha Hunt

Krehká blondínka Martha Hunt si zamilovala gymnastické prvky, ktoré kombinuje s klasickým cvičením v posilňovni. Známa topmodelka vás zaručene motivuje k cvičeniu a pripomenie vám, že radosť z tréningu je rovnako dôležitá ako samotný proces. Jej vypracované brucho jej závidia mnohé kolegyne.

Mohlo by vás zaujímať: Emily Ratajkowski hviezdou horúceho adventného kalendára: Neuveríte, na čo sa nechala nahovoriť!

Grace Elizabeth

Mladá vychádzajúca hviezda Grace Elizabeth je dôkazom toho, že ak človek na niečom tvrdo pracuje, výsledok sa skôr či neskôr dostaví. Táto známa brunetka sa už dlhšiu dobu venuje joge a na ej priaznivé účinky nedá dopustiť. Inšpirujte sa jej tréningovým cvičením a rozhýbte svoje svalstvo naozaj netradične.

 

 

- Najčítanejšie -