VIDEO: Dcéra z muzikantskej rodiny Šarköziovcov: To, čo prezradila na svoju mamu, vás prekvapí

Dcéru z muzikantskej rodiny Šarköziovcov sme zastihli práve počas príprav debutového muzikálu Cigánskych diablov. Ako sa jej s rodičmi spolupracuje a čo najradšej spoločne robia, nám porozprávala na kameru.

Silvia a Vanessa spoločne vyzerajú ako sestry

Silvia a Vanessa spoločne vyzerajú ako sestry

Zdroj: instagram.com/vanesssarkozi

Práca s mamou je viac než len skvelá

Aj keď je Vanessa na svojich rodičov zvyknutá aj v profesionálnom živote, každý projekt prináša nové výzvy. Rovnako je tak aj pri ich najnovšom pripravovanom muzikáli Prekliatie, ktorý sa na scénu dostane už koncom januára. Spoločne si v ňom zahrajú Vanessa s mamou a ako sama povedala, ich spolupráca je skvelá, no opäť v niečom iná. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Krásna Silvia Šarközi má doma svoju kópiu: Jednou vecou ju jej dcéra Vanessa poriadne prekvapila

"Možno aj tým, že nehrá priamo moju matku, ale moju svokru, je to trošku iné. Máme však stále rovnako dobrý vzťah. Odmalička sa to totiž u nás doma tak nejak spojilo. Spolupracuje sa mi s ňou veľmi dobre, je to predsa moja mama, môže mi občas aj vynadať a stále je to fajn," smeje sa krásna a talentovaná Vanessa.

Vstupenky na muzikál Prekliatie si môžete kúpiť už teraz cez Predpredaj.sk alebo priamo TU.

FEMINITY TV: Vanessa nám porozprávala o tom, ako vníma prácu s rodičmi a ako si najradšej užívajú spoločné chvíle

Voľný čas si užívajú naozaj originálne

Síce ako rodina majú program skutočne nabitý, voľné chvíle si vedia vyplniť priam dokonale. "Najradšej spoločne jeme. V reštauráciách alebo doma, my jednoducho stále jeme. Mám rada veľmi veľa jedál, ale posledné dva-tri roky mám zo všetkého najradšej asi sushi," úprimne na svoju vždy vysmiatu rodinu prezradila talentovaná speváčka.

Nenechajte si ujsť: Krásne ženy, ktoré sa vymykajú všednosti: Stále ženskejšia Monika Bagárová, Silvia Šarköziová ako keby ani nestarla

Už teraz je jasné, že z muzikálu bude veľký hit a my preto Cigánskym diablom prajeme veľa úspechov a energie do ďalších skúšok i samotnej premiéry!

Máte radi Cigánskych diablov?

Áno
924
Nie
216
Hlasovalo: 1140

Foto:
instagram.com/vanesssarkozi, Ján Zemiar Video: Ján Zemiar
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba