Telo snov za 15 dní: Vieme, ako získate dokonalú figúru v naozaj krátkom čase

Túžite po dokonalej figúre, no napriek zdravej životospráve a cvičeniu sa vám to nedarí? Máme pre vás niekoľko rád, ako dosiahnete perfektnú postavičku v naozaj krátkom čase.

Vieme ako získate dokonalú figúru v naozaj krátkom čase

Vieme ako získate dokonalú figúru v naozaj krátkom čase

Zdroj: Profimedia

Prečítajte si: Kvôli vlastnej mame som takmer prišla o manžela: Až toto mi otvorilo oči

Ak ste si počas sviatkov dopriali viac hriešností, ako obyčajne a odzrkadlilo sa to na vašej váhe, nemusíte stresovať. Máme pre vás doslova expresné riešenie, ako s boj s kilami navyše vyhráte v pomerne krátkom čase. A bude to aj bez jojo efektu. Pýtate sa čo musíte pre dokonalé telo urobiť? Stačí zásadná zmena jedálničku, dostatočný príjem kvalitných bielkovín, aminokyselín, vitamínov, minerálov a stopových prvkov. 

Ako na to

Váš jedálniček budú počas nasledujúcich 15 dní tvoriť v 55% sacharidy ako chlieb, cestoviny, ryza. Musíte sa však vyhýbať jednoduchým cukrom. Tie sa pre vás stanú naozaj tabu. Čo sa týka tukov, tie by mali tvoriť maximálne 30 % vašej prijatej energie a mali by byť najmä rastlinného pôvodu. Bielkoviny sú neoddeliteľnou zložkou stravy, no povolených je len 15% v rámci vášho jedálnička. Nezabúdajte ani na vlákninu, ktorú nájdete najmä v zelenine. 

Ukážka jedálnička

Raňajky: Plátok lososa na celozrnnom chlebe

Obed: Grilovaná zelenina

Večera: Ľahký zeleninový šalát s tofu

Počas celého dňa môžete piť len čistú vodu a bylinkové čaje. Zabudnite na sladené nápoje, kávu a alkohol. 

Bez pohybu to nepôjde

Čo sa týka pohybu za najefektívnejší sa považuje beh, jumping a kondičné plávanie. Môžete začať deň ranným behom a ukončiť ho plávaním. Počas nasledujúcich dvoch týždňov musíte totiž trénovať poctivo dvojfázovo. Môžete si dopriať len štyri dni ”leňošenia”, kedy vám postačia iba prechádzky. Uvidíte, že pri tejto zmene životného štýlu pôjdu kilá dolu sami.

Neprehliadnite:  Ako nosiť kučery a pôsobiť nezameniteľne sexi: Prinášame vám pár tipov ako nato!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba