Výrazné linky na oči vystriedala kajalová ceruzka: Tento krok vám vyčaruje prirodzenejší vzhľad!

Rozmýšľali ste už nad tým, ako si vyčarovať prirodzenejší vzhľad očí pomocou líčenia? Za jednoduchý krok by sa dalo považovať práve zaradenie kajalovej ceruzky do vášho každodenného beuaty rituálu.

Vymeňte očné linky za prirodzenejšiu verziu a zažiarte!

Vymeňte očné linky za prirodzenejšiu verziu a zažiarte!

Zdroj: Profimedia

Za veľký prevrat v oblasti krásy a líčenia sa už posledných pár rokov považuje dokonalá očná linka. Výrazný prvok však v súčasnosti vystriedala jej prirodzenejšia verzia a bezchybné linky sú už takpovediac prežitkom. Na scénu prichádza kajalová ceruzka, s ktorou si dokážete vyčariť oveľa prirodzenejší typ líčenia a celkovo pôsobiť naturálnejšie. Objavte návrat k prírode s týmto beauty trikom.

Prečítajte si aj: 7 najlepších suchých šampónov pre vaše vlasy: Pomocník do kabelky, ktorý vás naozaj zachráni!

Naturálny pohľad

Zmena jediného kozmetického produktu dokáže naozaj veľa, o čom svedčí aj tento prirodzený look modeliek. Make-up artista v tomto prípade použil svetlo hnedú kajalovú ceruzku, ktorú rozotrel dostratena, aby bol výsledný efekt čo najjemnejší a najpôsobivejší. Nechajte sa inšpirovať!

Dramatické oči

Či už ide o denné alebo večerné líčenie, kajalová ceruzka bude skvelým pomocníkom vo vašej kozmetickej výbave. V porovnaní s výraznou očnou linkou je ceruzka oveľa prirodzenejšou voľbou aj v prípade večerného dramatického líčenia.  Tento vzhľad sme si zamilovali.

Jemné a pôsobivé

Zaujímavosťou je, že tento zázračný kozmetický produkt viete využiť pri rôznych typoch líčenia. Ak túžite po vytieňovanom oku, ceruzka to zvládne naozaj hravo! Stavte na svetlejšie odtiene hnedej a naneste ceruzku k línii vášho oka. Následne prstom roztrite dostratena a vytvorte jemné a pôsobivé líčenie za pár sekúnd.

Hypnotizujúce oči

Chystáte sa na koncert obľúbenej skupiny či večierok s priateľmi a chcete byť neodolateľnou? Výrazné líčenie s čiernou ceruzkou je tou správnou voľbou, v prípade ak chcete zaujať svoje okolie. Stačí, ak si ňou obkreslíte líniu oka a jemne pretriete štetcom. Večer bude patriť len vám!

Inšpirujte sa: Jedinečné nápady na zimnú manikúru: Skúste to takto štýlovo a originálne!

Prirodzenosť

Vymeňte výrazné očné linky za jemnejšiu verziu a užívajte si prirodzenosť. Kajalová ceruzka je ideálnou voľbou na denné líčenie a vy si zamilujete aj jej rýchle praktické nanášanie. Vďaka mäkkosti a konzistencii je naozaj jednoduchá na nanášanie a preto si ju nevieme vynachváliť.

Foto:
Profimedia, Bobbi Brown, NARS, Burberry Beauty, Tom Ford Beauty, Sisley
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba