Presunúť na hlavný obsah

Slovenské kamarátstva v šoubiznise: Viete, ktoré známe krásky patria k priateľkám aj v súkromí?

Slovenské celebrity

Zdá sa, že slovenský šoubiznis už spojil dokopy množstvo známych tvárí a vytvoril naozaj pevné priateľské putá. Dôkazom toho sú aj tieto krásne Slovenky, ktorých kamarátstva vydržali dodnes. Viete, o kom je reč?

Svet módy, krásy a šoubiznisu by sa mohol považovať za akési pozlátko či nafúknutú bublinu, no aj v tomto odvetí existujú výnimky, ktoré potvrdzujú pravidlo. Známe Slovenky, ktoré sa síce spoznali práve vďaka slovenskému šoubiznisu, no ich priateľstvá trvajú dodnes. Tieto z nich patria k neodlúčiteľným dvojiciam.

Prečítajte si aj: Akým zimným športom sa venujú známe Slovenky? Sexi modelky Kocianová či Verešová vás prekvapia!

Denisa Mendrejová a Romana Škamlová

Sexi mamičky Denisa Mendrejová a Romana Škamlová sa spoznali vďaka súťaži krásy a dobrými priateľkami ostali dodnes. Známe Slovenky spoločne trávia letné dovolenky, rodinný čas s deťmi či spoločenské udalosti, na ktorých ich často vídať pokope. Vďaka ich podobnému vzhľadu patria zaručene k neprehliadnuteľným ženám všade, kde sa objavia.

Ivana Gáborík a Katka Jakeš Štumpfová

Krásne blondínky zo slovenského šoubiznisu, ktoré sa vďaka spoločnej záľube stali neodlúčiteľnou dvojicou. Slovenské tanečníčky Ivana Gáborík a Katka Jakeš Štumpfová sa síce spoznali vďaka tancu, no dnes tvoria spoločné duo aj v súkromnom biznise. Napriek všetkému ostali najlepšími priateľkami a aj ony sa na seba nápadne podobajú. Čo myslíte?

Niki Lowrie a Simona Brnová

Modelky Niki Lowrie a Simona Brnová patria k najlepším priateľkám už dlhé roky. Známe Slovenské krásky spojil svet módy a tieto pôvabné brunetky dokázali, že aj v tomto biznise existujú ozajstné priateľstvá. Ich spoločné fotografie nabité pozitívnou energiou hovoria za všetko.

Diana Hágerová a Ľubica Štepánová

Krásne blondínky, ktoré sa spoznali vďaka slovenskému šoubiznisu a ich úprimné priateľstvo trvá dodnes. Moderátorka Diana Hágerová a misska Ľubica Štepánová začínali v súťaží krásy a dnes sa už venujú vlastným záľubám. Pri pohľade na ne, si ich mnohokrát pomýlili so sestrami a my sa vôbec nečudujeme. Zdá sa, že tieto dve krásky sa naozaj našli.

Soňa Skoncová a Barbora Franeková

Úspešné a ambiciózne Slovenky, ktoré sa v roku 2009 uchádzali o korunku krásy sa skamarátili natoľko, že ich kamarátstvo trvá dodnes. Známe brunetky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou slovenského šoubiznisu nerozdelila rivalita v súťaži, práve naopak. Aj ony sú dôkazom toho, že ozajstné priateľstvo existuje aj medzi "rivalkami".

Simona Leskovská a Lujza Straková

Moderátorka Simona Leskovská a Lujza Straková si k sebe našli cestu vďaka svete módy, šoubiznisu a vášni k hokeju. Priateľky úspešných hokejistov spoločne trávia svoj voľný čas a ich rovnaké záľuby ich doviedli k pevnému priateľstvu. Tieto sympatické Slovenky zaručene neprehliadnete.

Inšpirujte sa: Ivana Gáborík má nielen krásnu postavu, ale aj nezameniteľný vkus: Inšpirujte sa kúskami jej zimného šatníka

Dominika Ducová a Jasmina Alagič

Moderátorky Fashion TV, ktoré sa spoznali práve vďaka súťaži o post tejto prestížnej pozície. Vždy pozitívne naladené a krásne Slovenky sú v pracovnom živote kolegyňami a v tom súkromnom dobrými priateľkami. Ich bezprostredný prístup k životu a nespútaná energia ich spojilo azda navždy.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe