Beauty produkty do kabelky na večer: Týchto päť vecí by ste mali mať po ruke

Čo by ste mali mať po ruke v kabelke, v prípade, že vyrážate večer do mesta? Máme pre vás top produkty, ktoré vás rozžiaria o akejkoľvek hodine večer.

Beauty produkty do kabelky na večer: Týchto päť vecí by ste mali mať po ruke

Beauty produkty do kabelky na večer: Týchto päť vecí by ste mali mať po ruke

Zdroj: Profimedia

Krásne ruky prezrádzajú veľa

Ultra-hydratačný krém na ruky od Orly (predáva Xoxo Body & Mind) obsahuje plody semienkok maslovníka afrického, kakaového masla, aloe vera. Má v sebe tiež vitamín A a E, ktoré zjemňujú pokožku. Nakrémované ruky sú krásne žiarivé.

Spoznajte: Najlepšie vlasové trendy pre rok 2018 priamo zo svetových mól: Inšpirujte sa!

Bronzer rozžiari o akejkoľvek hodine

Bronzer Fourever Bronzing Elizabeth Arden, ktorý bol novinkou tohto leta vám zabezpečí prirodzený lesk. Nebojte sa aplikovať ho na lícne kosti a svetlejšie tóny tiež. Tento bronzer je prvou pomocou na unavenú pleť a nepotrebujete tak mať so sebou ani zkradielko.

Zmyselné pery v prirodzenej forme

Preslávený rúž Coco od Chanel by vám mal robiť spoločnosť na každom rohu. Krása nalíčených pier sa spozná podľa kvality rúžu. Hydratačný rúž zanechá vaše pery zmyselné aj počas večere.

Ženská stopa, ktorá pomätie myseľ

Netlačte na pílu ťažkými vôňami, ktoré nie sú zárukou príťažlivosti. Vôňa Dior J‘adore v sebe spája ovocie a kvety, pričom výsledkom je dokonalá elegancia a originalita. Len s pomocou nadčasovej klasiky budete zároveň vždy o krok vpred.

Neprehliadnite: Make-up, ktorý vám pomôže znovu objaviť svoju krásu: Pozor na chybu pri líčení očí, na pery aplikujte tento odtieň

Zjednotená pleť sa rovná sebaistota

Make-up Sensai Luminous Sheer Foundation zabezpečí rozjasnený žiarivý vzhľad pleti. Vytvára dokonalý vzhľad pleti a to sa odráža na sebaistote.

Spoznajte tiež tieto trendy:

Foto:
Profimedia, Elizabeth Arden, Orly (Xoxo Body&Mind), Sensai, Chanel, Dior
Zdroj:
ms

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba