Tieto krásky ohúrili našich športovcov: Romantická foto hokejistu Tomáša Tatara so svojou láskou a ďalšie páry

Slovenskí hokejisti a futbalisti sa môžu pochváliť ozajstnými kráskami po svojom boku. Týmto dvojiciam to spolu naozaj "ladí" a doslova žiaria šťastím.

Bývalá misska Lucia Slaninková a hokejista Tomáš Tatar a ich krásna romantická foto

Bývalá misska Lucia Slaninková a hokejista Tomáš Tatar a ich krásna romantická foto

Zdroj: instagram.com/slanchita

Neprehliadnite: VIDEO: Slovenská topmodelka Michaela Kocianová: Poznáme tajomstvo jej rozžiareného vzhľadu!

Adam Nemec a Zuzana Kollárová

Známy futbalista a krásna Miss Universe SR 2016 Zuzka Kollárová, tvoria už viac ako rok zamilovaný pár. No a od tohto roka, sú už aj snúbencami. Romantické zásnuby prebehli počas ich spoločnej lyžovačky. Adam vraj nosil krabičku s prsteňom celý deň pri sebe vo vrecku a čakal na najkrajší a najvhodnejší moment. Vyzerá to, že tento párik je pre seba ako stvorený. 

Tomáš Tatar a Lucia Slaninková

Sympatický hokejista Tomáš Tatar a Miss Universe SR 2013 Lucia Slaninková tvoria pár už niekoľko rokov. Táto dvojica však z roka na rok vyzerá oveľa spokojnejšie a vidieť, že žiadna kríza ich vzťah nezlomí. Párik doslova žiari šťastím

Adam Jánošík a Alexandra Dugasová

Po boku slovenského hokejového obrancu Adama Jánošíka sa už dlhší čas objavuje nežná blondínka Alexandra. Aj napriek mnohým pracovným povinnostiam sa dvojica snaží tráviť čo najviac času spoločne. A my musíme uznať, že im to naozaj veľmi pristane. 

Matúš Bero a Klaudia Franová

Futbalista Matúš Bero randí so sympatickou brunetkou Klaudiou už niekoľko rokov. Vidieť, že láska im obom prospieva. Hoci si obaja súkromie chránia, predsa len aj oni občas ukážu svoju lásku aj verejnosti. 

Milan Škriniar a Barbora Hrončeková

Nášmu futbalistovi Milanovi Škriniarovi sa darí nielen v profesnej oblasti, ale aj v láske. Slovenský obranca, ktorý pôsobí v Taliansku, má po svojom boku príťažlivú ženu. Barbora vyzerá naozaj skvele a dvojica sa k sebe naozaj veľmi hodí. 

Foto:
instagram.com/slanchita, instagram.com/kollarko, instagram.com/milanskriniar, instagram.com/adamjanosik, instagram.com/matusbero21
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba