Presunúť na hlavný obsah

Rodinné tajomstvo Meghan Markle: S nevlastnou sestrou nehovorila už tri roky a vlastnému otcovi odmietla pomôcť!

Zahraničné celebrity

Samantha Markle, nevlastná sestra krásnej herečky a snúbenice princa Harryho, Meghan Markle, nedávno prehovorila o tom, že so slávnou sestrou nehovorila už tri roky. Vyčíta jej správanie k ich vlastnému otcovi.

Posledné slová od Meghan adresované sestre 

Bývalá herečka, Samantha Markle, ktorá je od Meghan staršia o 17 rokov a dnes sa venuje písaniu, nedávno prehovorila pre britský denník Mirror o tom, že má snahu zjednotiť zase rodinu. Tým mala namysli, že by bola s Meghan opäť rada v bližšom kontakte. Na dôvod, prečo spolu nehovorili už tri roky, odpovedala Samantha, vraj bola a je Meghan stále zaneprázdnená. Posledné slová, ktoré Samantha od sestry počula, vraj zneli takto: „Milujem ťa, zlatko. Som rada, že sme sa tak porozprávali. Budeme v kontakte.“ No tak sa zdá, že toto Meghan nedodržala. Napriek tomu ju Samantha obhajuje a dodáva, že jej zaneprázdnenosti rozumie.  

Mohlo by vás zaujímať: Princ Harry neustrážil súkromie sexi priateľky: Jeho vyjadrenie na adresu médií vás prekvapí!

Jedna výčitka od Samanthy smerom k Meghan by sa však našla 

Samantha, ktorá tiež trpí ochorením skleróza a je nútená pohybovať sa na vozíku, pre spomínaný denník načrtla, že Meghan predsa len niečo zazlieva... jej správanie voči ich vlastnému otcovi, režisérovi Thomasovi Marklovi. Vraj ju počas celého života veľmi podporoval, vo veľkom aj finančne a teraz, keď je Meghan bohatá a vplyvná žena a mohla by mu to vrátiť, keď to potrebuje, nepomohla mu. Jej otec totiž musel vyhlásiť konkurz na svoju spoločnosť a odsťahoval sa do Mexika, kde žije už dva roky. Samantha priznala, že Meghan do telefónu žartom navrhla, aby otcovi finančne pomohla, na čo Meghan vraj zareagovala týmito slovami: „Myslím, že v kuchyni zamestnávate príliš veľa kuchárov, zlatko.“

Čítajte tiež: Posadnutosť priateľky princa Harryho: Niet divu, že Meghan Markle dnes stojí po jeho boku a dôvod vás prekvapí

Pozvánka na kráľovskú svadbu neistá, otec po boku nevesty ešte nepotvrdený

Na otázku, či si myslí,  že bude na sestrinu veľkolepú svadbu pozvaná, odpovedá: „Neviem... Neviem, ako to bude ona cítiť...“ Tiež dodala, že sa netají tým, že by ju vynechanie z tejto pre Meghan dôležitej životnej udalosti ranilo, avšak jej rozhodnutie rešpektuje. Rovnako tiež kráľovská rodina ešte nepotvrdila ani to, či to bude jej vlastný otec, ktorý Meghan povedie k oltáru v kaplnke Sv. Juraja. Jej otec podľa Samanthy však priznal, že by tomu bol veľmi rád. 

Neprehliadnite: Čo prezrádza dátum svadby princa Harryho a Meghan Markle? Takéto je májové manželstvo podľa hviezd

Nech je to v ich rodine, ako je, jedno je isté. Meghan má naďalej podporu svojho otca aj sestry, ktorí sú na ňu veľmi hrdí, že to dotiahla tak ďaleko. Tiež ako Samantha dodala, ich otec Thomas je spokojný s tým, akého partnera si Meghan našla, a že je po jeho boku šťastná.

- Najčítanejšie -