Presunúť na hlavný obsah

Meryl Streep ťahá na 70-tku, jej výzor je však inšpiráciou pre mnohé: Vďaka jednej veci zvláda starnutie s nadhľadom

Zahraničné celebrity

Táto očarujúca herečka má už síce svoje roky, vzhľad by jej však mohla závidieť nejedna mladšia kráska.

Matka a vyťažená žena zároveň

Meryl je nielen uznávanou herečkou a skutočnou dámou Hollywoodu, je i neuveriteľným príkladom pre všetky ženy vo vyššom veku, ktoré sa neboja prirodzene starnúť a užívajú si každé obdobie svojho života. Pretože práve ona je ženou, ktorej postupne tiahne na sedemdesiatku a vyzerá nielen prirodzene, ale i krásne. Starne dá sa povedať s gráciou sebevlastnou. Ako to však robí a čo stojí za jej závideniahodným vzhľadom?

Mohlo by vás zaujímať: Šokujúce podoby známych herečiek s ich dcérami: Okrem Meryl Streep má aj Cindy Crawford svoju vernú kópiu

Hollywood je drsný

Nie je žiadnou novinkou, že väčšina slávnych žien tlak okolia a médii jednoducho nevydrží a pri prvých náznakoch starnutia siahne po výdobytkoch modernej medicíny, čo však nie vždy dopadne ukážkovo. Práve preto sa v súčanej dobe cenia práve tie odvážne a spokojné dámy, ktoré dokážu svoj vek znášať bez toho, aby si potrebovali dopomáhať všemožnými neprirodzenými spôsobmi.

Medzi ne patrí aj Meryl, ktorá aj po dvoch dcérach a úspešnej, no častokrát i náročnej kariére, vyzerá rovnako dobre ako kedysi. 

Prečítajte si aj: Aké myšlienky sme sa naučili z obľúbeného filmu Diabol nosí Pradu? Tieto nám utkveli v pamäti najviac

Nie je v tom žiaden zázrak

Sama sa však priznala k tomu, že za jej doslova ukážkovým vzhľadom, ktorý má ďaleko od takmer sedemdesiatničky, stojí hlavne jedno zásadné pravidlo. Vnútorná rovnováha a držanie rúk čo najďalej od tváre a dekoltu. Preto ju každý deň sprevádza správna dávka optimizmu a jednduchý trik, ktorý poznali ešte naše staré mamy. Aj tak jednoducho, ako nechytaním si tváre, dokážeme totiž predísť rôznym komplikáciám. Baktérie, ktoré na nich totiž, máme dokážu spôsobovať infekcie, iritáciu pokožku a problémy s citlivosťou v neskoršom veku.

Aj preto si Meryl v zásade nechytá tvár a snaží sa toto pravidlo neustále pripomínať aj svojim dcéram, ktoré akoby jej z oka vypadli. Ktovie, možno vďaka takémuto jednoduchému triku zostarnú do krásy a spokojnosti rovnako úžasne ako ich matka.

Myslíte si, že vyzerá dobre na svoj vek?

spolu hlasovalo 637 ľudí

Áno
629
Nie
8

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus