Presunúť na hlavný obsah

Môj muž mi bol neverný s mojou sestrou: Keď som sa to dozvedela, rozhodla som sa to vyriešiť takto

Feminity

Sofia nikdy nemala so svojou sestrou úplne ideálny vzťah. Napriek tomu by od nej nečakala niečo také, ako to, že si začne s jej vlastným mužom. Preto sa to rozhodla vyriešiť naozaj svojským spôsobom.

Prečítajte si aj: Sexi herečka Angelina Jolie je supermama: Výchovu šiestich detí zvláda s nadhľadom aj sama len vďaka tomuto

Sofia bola vydatá štyri roky. Jej manželstvo bolo úplne normálne. S Rišom si preskákali lepšie aj horšie obdobia. Vždy sa im akúkoľvek krízu podarilo ustáť. Avšak jej vzťahy s vlastnou rodinou už také ružové neboli. Svoju mama nepoznala, otec sa druhýkrát oženil a v kontakte s ním bola veľmi sporadicky. S mladšou sestrou Hanou sa síce stretávala pravidelne, nakoľko bývala na rovnakej ulici, no veľmi si nerozumeli. 

Keď jedna závidí druhej

Hana žila sama a nemala veľké šťastie na mužov. Sofia sa jej vždy snažila v otázkach lásky a vzťahov poradiť, no a to bol kameň úrazu ich sesterských konfliktov. Hana mala svoju hlavu a každú jednu poznámku od svojej sestry brala ako urážku. V kútiku duše totiž Sofii závidela manžela a to, že má vlastnú rodinu. S Rišom si navyše skvele rozumeli, nakoľko na strednej boli spolužiakmi. Mali veľa spoločných zážitkov a spomienok. Nechápala, prešo si napokon Rišo začal so Sofi a nie s ňou. Hana bola do neho totiž roky platonicky zamilovaná. Jedného dňa sa však stalo niečo, čo by od sestry veru nečakal asi nikto. 

Jeden moment zmenil všetko

Hana sa rozhodla, že manžela svojej sestry jednoducho zvedie. V čase, keď bola Sofi na služobnej ceste, zaklopala u Riša doma. Povedala mu, že ide z nevydareného rande a potrebuje sa porozprávať. Slovo dalo slovo a z jedného pohárika sa stala fľaša, pri ktorej to však ani náhodou neskončilo. Hana dostala Riša presne tam kde ho potrebovala. Celú nos strávili spolu a ráno ich prebudila až Sofi svojim krikom. Nemohla uveriť vlastným očiam. ”Môj vlastný muž tam ležal úplne nahý vedľa mojej sestry. Pripadala som si ako v zlom sne. V tom momente som odišla z domu a okamžite som podala návrh na rozvod. Ani o jednom z nich som viac nechcela počuť.” Sofiu a Riša rozviedli veľmi rýchlo, nakoľko nemali deti. Avška keď opadli všetky emócie, rozhodla sa s oboma porozprávať. Nedokázala žiť s pocitom, že majú medzi sebou nevyriešené spory. ”Rišo a Hana napokon zostali spolu a keď zo mňa opadla zlosť, rozhodla som sa dokonca byť krstnou mamou ich dcérky. Viem, niekto nepochopí moje rozhodnutie, ale niektoré veci v živote sú predsa nepochopiteľné. Hoci sa v kútiku duše stále na oboch hnevám, som rada, že Hana je šťastná. A verím, že mňa čaká láska niekde inde.” 

Inšpirujte sa: Najznámejšie svetové topmodelky 90. rokov, ktoré dobyli svet modelingu: Viete, ako vyzerajú dnes?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus