Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Peštovej a Haberu nezdedila po mame iba krásu, ale aj odvahu: Na túto radikálnu zmenu sa podujala

Slovenské celebrity

Aj deti slávnych rodičov majú právo na vlastné rozhodnutia, ktoré sa občas považujú za radikálne. Veď posúďte sami.

Spoločné chvíle sú na nezaplatenie

Paľo Habera spoločne s Danielou vychovávajú dve krásne deti. Ich mladší syn Paul Henry a dcérka Ella sú pre nich tým najväčším šťastím, aké si v živote rodičia môžu želať. Pár, ktorý je spolu už od roku 2001, nedá na svoje rodinné puto dopustiť a spoločné chvíle si naozaj užívajú vo veľkom.

Inšpirujte sa: Dodnes je o ne veľký záujem: Najkrajšie Češky a Slovenky po 40-tke, ktoré sú pre nás inšpiráciou

Krásna Daniela totiž verí, že rodina je vždy na prvom mieste a láska je to, čo ju dokáže udržať pohromade, aj keby sa dialo hocičo. Aj týmto heslom sa riadi už dlhých 17 rokov, ktoré s Palom prežívajú v skutočnej harmónii. Jej deti a usmievavá rodina sú toho dôkazom.

Dcérka je už skoro dospelá

Čas však letí skutočne rýchlo a aj napriek tomu, že Daniela neustále vyzerá, akoby na nej nezanechal žiadnu stopu, práve Paul Henry a Ella su dôkazom toho, že dospievaniu a starnutiu sa skutočne nikto nevyhne. Ella je už totiž pravá teenegerka a okrem krásy po svojej mame podedila aj sktočnú nebojácnosť a odvahu ísť si za svojím. Tú totiž prejavila tesne pred Vianocami, keď sa rozhodla pre drastickú zmenu účesu, ktorá jej však neuveriteľne pristane.

Mohlo by vás zaujímať: Takéto svaly ukázal Paľo Habera: Daniela Peštová s deťmi sa veru majú o koho oprieť v každom smere

Krátke vlasy možno nie sú vysnívaným účesom každého mladého dievčaťa, je však vidno, že Ella, rovnako ako jej matka, nemá žiadne zábrany či predsudky, a ide si statočne za svojím. Aj keby to malo znamenať, že bude vytŕčať z davu.

Nenechajte si ujsť: Takto vyzerá jedálniček Daniely Peštovej: Vďaka týmto potravinám má už roky štíhlu postavu

Obetavá matka a manželka

Aj keď sme Danielu s krátkymi vlasmi nikdy nevideli, je zrejmé, že je s účesom svojej dcérky nadmieru spokojná a nezmenila by na ňom sktočne nič. Deti totiž potrebujú hlavne lásku a podporu a o to sa krásna modelka spoločne s manželom snažia neustále. Možno práve preto tvoria aj po toľkých rokoch krásnu rodinku, nemyslíte?

Páči sa Vám vzťah Daniely Peštovej a Pala Haberu?

spolu hlasovalo 435 ľudí

Áno
382
Nie
53

- Najčítanejšie -