Krištáľové krídlo: Speváčka Mária Čírová v skvostnej róbe, ocenená Celeste Buckingham ako magická víla

21. ročník ocenenia Krištáľové krídlo opäť prebehol bez problémov a my sme boli svedkom toho, ako si jeho laureáti prevzali toto významné ocenenie a predviedli naozaj skvostné outfity.

Dámy opäť predviedli dokonalé outfity

Dámy opäť predviedli dokonalé outfity

Zdroj: Ján Zemiar

Tak ako každý rok, aj tentokrát sa v priestoroch Slovenského národného divadla zišli osobnosti z tých najrôznejších oblastí, od medicíny až po umenie. Okrem toho, že si prevzali významné ocenenie a užili si skutočne bohatý program, predviedli naozaj neobyčajný cit pre štýl. Veď uznajte sami.

Nenechajte si ujsť: Tieto Slovenky vyzerali naozaj krásne: Soňa Müllerová stelesnením elegancie, Zuzana Šebová inak ako ju poznáte

Mária Čírová

Krásna speváčka opäť raz nesklamala a zvolila zlatú strednú cestu medzi eleganciou a extravagantným modelom. Táto kráska si podobné outfity skutočne môže dovoliť a aj preto jej dlhé priesvitné šaty od Fera Mikloška v kombinácii s vysokými čižmami vytvárali skutočnú harmóniu. Jej dvorná stylistka Barbora Yurkovic presne vie, ako na to.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková predviedla skutočne odvážny outfit, ktorým zaujala nielen okolie, ale aj nás. Jej nohavicový komplet od Jany Pištejovej pôsobil extravagantne a zároveň veľmi jednoducho. Práve tento štýl však Karolíne ide najviac zo všetkého. Vkusné a odvážne prevedenie ju absolútne zosobňuje.

Celeste Buckingham

Ako zvodná víla pôsobila speváčka Celeste Buckingham hlavne vďaka svojím nevšedným šatám. Kombinácia vtáčích vzorov a jemnej látky na nej vyzerala priam úchvatne a speváčka naozaj nepotrebovala žiadne okázalé šperky či účes na to, aby vynikla.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie looky z Plesu v opere 2018: Slovenská herečka Božidara Turzonovová doslova zažiarila!

Lenka Tóthová

Manželka olympijského víťaza Mateja Tótha vyzerala v čiernej jednoduchej róbe naozaj skvostne. Je to dáma, ktorá naozaj nepotrebuje veľa na to, aby pôsobila úchvatne. Aj tentokrát jej minimalistický štýl priniesol šťastie a Lenka naozaj očarila.

Eva Černá

Pre jednoduchý outfit sa rozhodla aj Eva Černá, ktorá si tradičnú kombináciu bielej blúzky a čiernej sukne zvolila skutočne vynikajúco. Nielenže vyzerala ako dáma, ale nebolo jej skutočne čo vytknúť. Prirodzený červený rúž a jemne uhladený účes všetko len dopĺňali.

Prečítajte si aj: Módna prehliadka Fera Mikloška: Denisa Mendrejová ukázala krásne nohy, Lucia Hablovičová stavila na klasiku

Andrea Zimányová

Speváčka Andrea Zimányová zažiarila v očarujúcej zlatej róbe, ktorá ju skutočne odlišovala od ostatných dám. Krásna kombinácia ornamentov a jednoduchej sukne dokopy vytvárala zaujímavý celok.

Karin Haydu

Herečka Karin Haydu a zároveň moderátorka Krištáľového krídla opäť raz nesklamala a svoju ženskosť nechala vyniknúť v sivej zdobenej róbe s hlbokým výstrihom. Všetko doplnila visiacimi náušnicami a vyčesaným účesom, ktorý celkom správne upriamil pozornosť na jej odhalený krk a vkusný dekolt. Karin bravúrne zladila šperky s kabelkou, a tak jej outfitu skutočne nie je čo vytknúť.

Neprehliadnite: Hriešne sexi Slovenky v spoločnosti: Cibulková, Skoncová či Rolins nás upútali svojím vzhľadom!

Silvia Timková

Manželka speváka kapely No Name, Igora Timka, predviedla jemnú strieborno-béžovú róbu so zvláštnym riešením v prednej hornej časti. Silvia tak pôsobila skutočne očarujúco a spoločne s jemným účesom a dokonalým mejkapom patrila medzi naozaj dokonale oblečené dámy večera.

Lucia Lužinská

Speváčka a herečka Lucia Lužinská zvolila tak trochu netradičnú róbu, no o to krajšiu. Kombinácia troch farieb a rolákovitého vrchu pôsobila nadčasovo a elegantne. Vypnuté vlasy dodávali celkovému looku honosnosť a gráciu, ktorá sa k Lucii nevýslovne hodí.

Ktorá dáma sa Vám páčila najviac?

Mária Čírová
183
Karolína Chomisteková
66
Celeste Buckingham
387
Lenka Tóthová
40
Eva Černá
14
Andrea Zimányová
411
Karin Haydu
106
Silvia Timková
28
Lucia Lužinská
365
Hlasovalo: 1600

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba