Poznáme najlepšie polohy na splodenie dieťaťa!

Rozhodnutie stať sa rodičmi je určite veľký záväzný krok v živote oboch partnerov. Keďže plodenie je tá zábavnejšia časť, zameriame sa na to, akými polohami je možné otehotneniu dopomôcť.

Zdroj: zerex

Ak máte chuť splodiť potomka, ste dostatočne zrelí a zdraví, už vám nič nebráni v tom pustiť sa “do toho”. Ktoré sú tie najlepšie polohy na otehotnenie?

Dôležitá je zábava

Či už ste fanúšikom jednej alebo hneď niekoľkých polôh, nezabúdajte, že sex má byť plný vášne, radosti. Polohy na splodenie dieťaťa, ktoré vám predstavíme, pomôžu k lepšiemu prieniku a umožnia spermiám rýchlejšie sa dostať presne kam je treba. Inšpiráciu je možné nájsť aj v modernej príručke nielen pre odvážnych, plnej vzrušenia a kreatívnch nápadov, Zerexsutre.

Na psíka (alebo “doggy style”)

Jedna z najobľúbenejších polôh u oboch pohlaví vôbec. Pozícia “zozadu”, kedy sú obaja partneri na kolenách, žena otočená chrbtom ku partnerovi predurčuje k hlbokému vniknutiu.

Kľačiaca líška

Veľmi podobná doggy style. Rozdiel je v tom, že muž kľačí, dosadne zadkom na päty. Žena sa podopiera rukami vpredu a dosadá na penis. Nie je to tá najromantickejšia poloha, ale vniknutie je skutočne veľmi hlboké.

Tvárou v tvár

Možno ste skôr typy, ktoré uprednostňujú milovanie zoči-voči a pomalý romantický sex. Aj pre vás je tu poloha. Sedíte oproti sebe, žena nadvihne svoje nohy, spojí ich za partnerovým chrbtom. Pomocou rúk sa nadvíha a nasúva. Táto poloha je ideálna pre dosiahnutie orgazmov oboch partnerov naraz.

Poloha v podrepe (alebo “Squat”)

Poloha, pri ktorej sa možno žena cíti poriadne hlúpo, na druhej strane, partner ju stimuluje na miestach, kde si ani nemyslela, že môže. Muž leží na chrbte, pokrčí nohy a mierne ich nadvihne. Žena si čupne nad neho a dosadá, zatiaľ čo partner ju nohami usmerňuje a udržuje v rovnováhe.

Podporte plodnosť a potenciu

Keď sa snažíte o vytvorenie nového života, okrem rôznych sexuálnych polôh je možné hľadať pomoc aj v prírode. Preto určite zabudnite na akúkoľvek chémiu.

Ženy by mali siahnuť po prostriedkoch s obsahom kyseliny listovej, Kotvičníka zemného, ženšenu, Macy peruánskej, damiány, či železa.

Zvýšiť potenciu u mužov je rovnako možné aj bez lekárskeho zásahu a použitia chémie. Na trhu sú voľne dostupné prírodné doplnky výživy, ktoré obsahujú extrakt z tradičných bylín akými sú Maca peruánska, Kotvičník zemný, L-arginín aj ženšen. Skvelým pomocníkom sú aj potraviny ako banány, vlašské orechy alebo ustrice.

Kotvičník zemný pomáha u mužov zlepšiť sexuálny výkon, vytrvalosť a má pozitívny účinok na hladinu testosterónu v tele. U žien môže pôsobiť ako afrodiziakum a zvyšovať sexuálnu túžbu.

Maca peruánska je neobyčajná rastlinka, ktorá má hneď niekoľko prívlastkov: Andská viagra aj ženšen Peru. Zlepšuje totiž plodnosť, zvyšuje libido, a nájdeme veľa pozitívnych účinkov na ľudský organizmus.

Ženšen, správne Všehoj ázijský, rastlina s veľkým množstvom pozitívnych vplyvov. Hoci ho poznáme hlavne vo forme čaju proti prechladnutiu, ženšen podporuje mužskú aj ženskú plodnosť, pomáha zvyšovať výkonnosť a podporuje imunitu.

Z hľadiska plánovania rodičovstva je dôležité, aby si žena sledovala dni, kedy má ovuláciu a partner je v tom čase schopný ju oplodniť. Pokiaľ je mužovu erekcia  ovplyvnená nepriaznivými okolnosťami (stres v práci, vyčerpanie a iné), netreba čakať na ďalší mesiac a premeškať to. Pomôžu tabletky na erekciu, pozitívne  vplývajú na mužské libido, kvalitu erekcie ale aj dobrú náladu.

- reklamná správa -

Foto:
zerex
Zdroj:
zerex

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba