Presunúť na hlavný obsah

V centre pozornosti: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová zahviezdila ako nevesta na prehliadke Elie Saab

Slovenské celebrity

Našej úspešnej slovenskej misske sa dostalo obrovskej pocty v podobe uzatvárania módnej prehliadky Elie Saab v Paríži. Nie v oslnivej večernej róbe, ale rovno vo svadobných šatách to Kristíne Činčúrovej zaručilo, že sa na ňu len tak nezabudne.

Splnený sen každej modelky 

Byť súčasťou exkluzívnej módnej prehliadky vychyteného módneho návrhára vo svetovej mekke módy, to je splnený sen nejednej modelky. Miss Slovensko 2016 Kristína Činčúrová nebola však len jej ozdobou, ale priam v nej excelovala. Exkluzívnu módnu prehliadku libanonského módneho návrhára Elie Saaba totiž rovno uzatvárala vo svadobných šatách. Tak bola zaručene neprehliadnuteľným stredobodom večera. 

Mohlo by vás zaujímať: Slovenka Barbora Brušková bodovala na plnej čiare: V súkromí rebelský look, v spoločnosti dokonalá dáma!

Nemá problém presadiť sa v zahraničí

Kristína od svojho titulu Miss Slovensko, ktorý získala pred dvomi rokmi, poctivo na svojej kariére pracuje. Patrí k našim významným slovenským modelkám, ktoré sa nemajú problém presadiť aj v zahraničí. Dôkazom toho bola práve aj spomínaná módna prehliadka Elie Saab pod názvom Elie Saab Paris Haute Couture Spring Summer 2018 Show. 

Čítajte tiež: Dokonalosť v podaní topmodelky Michaely Kocianovej: Na Plese v opere oslnila v minimalistickej róbe

Otvorené dvere v modelingovom biznise 

Ak patríte k modelkám, ktoré sú poctené tým, že módnu prehliadku uzatvárajú v jednom z najdrahších, ak nie priamo v najdrahšom a najexkluzívnejšom modeli celej módnej kolekcie, potom si vás rozhodne zapamätajú. Kristína bola oblečená vo svadobných šatách inšpirovaných dvadsiatymi rokmi 20. storočia a detaily šiat sú priam rozprávkové. Takáto pocta Kristíne rozhodne otvorí aj ďalšie dvere, čo sa týka modelingového biznisu. 

Neprehliadnite: VIDEO: Modelka Barbora Brušková zahviezdila na prehliadke Maison Margiela: Toto si bude pamätať ešte dlho!

Kristína si je vedomá pocty, ktorej sa jej dostalo a na svojej sociálnej sieti Instagram sa aj sama pochválila touto exkluzívnou fotografiou z prestížneho podujatia.

- Najčítanejšie -