Presunúť na hlavný obsah

Deň, v ktorom sa rozhodnete mať svadbu, vám napovie veľa: Zistite, kedy je najlepšie absolvovať tú vašu

Zábava

Každý z nás plánuje taký výnimočný deň ako je svadba aj niekoľko mesiacov dopredu. Mysleli ste však aj na to, že deň, kedy sa ju rozhodnete mať, môže znamenať oveľa viac?

Prvá sobota v mesiaci patrí talianskym manželstvám

Búrlivú vášeň striedajú chvíle nedorozumenia. Aj tak by sa dalo charakterizovať manželstvo páru, ktorý sa rozhodne uzavrieť zväzok hneď v prvú sobotu nového mesiaca. Samozrejme, že o dynamike vo vzťahu nerozhoduje len dátum svadby, ale aj povahové črty páru, začiatok mesiaca však má na celkovom priebehu manželstva svoj malý podiel.

Inšpirujte sa: VIDEO: Svadobné trendy pre rok 2018 vás ohúria svojou jedinečnosťou a zmyselnosťou!

Ten ho totiž predurčuje na dlhú, niekedy zložitú a niekedy zázračne úžasnú cestu.  Nikto netvrdí, že to bude ľahké alebo dokonalé, váš vzťah však hlavne vďaka svojej nevyspytateľnosti a striedajúcim sa náladám pripomínajúcim sínusoidu, naberie neuveriteľne zaujímavý smer. Nechajte sa prekvapiť, čo vám do života privanú nasledujúce roky a odpáľte manželstvo naplno. Žiaden vzťah predsa nie je bez chybičky.

Druhá sobota je o vzájomnej dôvere

K stredu mesiaca sa s plánovaním svadby približujú páry, ktoré si od začiatku vzťahu dôverujú skutočne vo všetkom, bez výnimky. Plánovanie svadby je ich spoločným dielom, na všetkom sa dokážu dohodnúť a svoje úlohy si rozdeľujú spravodlivo a podľa toho, kto je v čom väčší odborník.

Samozrejme, že sa v budúcnosti vyskytnú neočakávané chvíle, ktoré silu vášho zväzku preskúšajú, vy však stojíte na naozaj pevných základoch a nemáte sa čoho báť. Preto v druhú sobotu pokojne vykročte v ústrety svojim spoločným plánom do budúcnosti.

Začiatok tretieho víkendu dáva slovo romantickým dušiam

Všade samé kvety, vlastnoručne napísané sľuby, čarovný prvý tanec a vzájomná náklonnosť, v ktorú uverí každý, komu sa na vás naskytne pohľad. Nemáte voči sebe žiadne tajomstvá, veríte jeden v druhého a v spoločnú radostnú budúcnosť. Niekto by to mohol nazvať snívaním, iný skutočnou láskou, ktorá sa už dnes tak často nevidí alebo ani nenosí.

Nenechajte si ujsť: V centre pozornosti: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová zahviezdila ako nevesta na prehliadke Elie Saab

Nenechajte sa však odradiť. Byť romantickým, veriť na pravú lásku a na vzťah, ktorý prenesie aj hory je možno občas tak trochu naivné, no o to krajšie. Držte sa svojich plánov, vezmite sa presne v tretiu sobotu v mesiaci a zažite pravú romantiku. Nakoniec je totiž pravda, že len čas ukáže, čo vás čaká.

Koniec mesiaca je pre náročných

Vo všetkom. V práci, záľubách, ale i v osobnom živote. Ak ste dvojicou, ktorá si potrpí na detaily, vnímate jeden druhého ak prínos, ale zároveň od seba očakávate určité štandardy, ste presne tými, ktorých zväzok sa väčšinou spečatí posledný víkend v mesiaci. Samozrejme, že to nemusí byť pravidlo, všetko tomu ale nasvedčuje.

Mohlo by vás zaujímať: Tri mladé baby založili krásne a naozaj voňavé kvetinové štúdio: Floretally si vás svojou krásou určite podmaní

Aj keď možno bude ťažké, udržať si svoje vysoké nároky skutočne zakaždým, keď sa vo vašej budúcnosti vyskytne problém, s ktorým sa bude treba popasovať vo dvojici. Všetko má však pre a proti, preto verte v silu vášho vzťahu, nespúšťajte so svojich vzájomných očakávaní a ostaňte hlavne samy sebou. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus