Presunúť na hlavný obsah

Ivanka Trump má na pracovný stres dokonalý recept: So svojou rodinou sa vyberie na toto konkrétne miesto

Zahraničné celebrity

Večne zaneprázdnená podnikateľka a matka troch krásnych detí je v niektorých oblastiach prototypom superženy. Ako to Ivanka zvláda, a ktoré miesto je pre ňu skutočným oddychom?

Chvíle s rodinou si neskutočne váži

Každá žena, ktorá má toľko pracovných povinností, ako Ivanka, si svoje voľné chvíle užíva naozaj dvojnásobne. Aj preto si čas, ktorý venuje malej Arabelle, Theodorovi a Josephovi väčšinou plánuje v predstihu a teší sa naň už pár dní dopredu. Aj keď svoju prácu miluje a je rada zapojená do maximálneho počtu aktivít, rovnako tak si dokáže užiť aj voľný čas a venuje mu patričnú pozornosť.

Inšpirujte sa: Ivanka Trump je závideniahodnou matkou: Aj vďaka tomuto si s deťmi udržuje skvelý vzťah

Najradšej však je, ak môžu spoločne s manželom Jaredom utiecť mimo mesta a schovať sa v lone a pokoji skutočnej prírody.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ivanka Trump (@ivankatrump),

Spoločné aktivity sú na nezaplatenie

Najradšej zo všetkého však spoločne trávia čas na vode. Nevadí, že je vonku zima a nie je práve čas na kúpanie, Ivankina rodina si chvíle na lodi dokáže užívať naozaj originálne. Jared so svojím synom nedá dopustiť na lovenie rýb, z kotrého sa spoločne tešia bez ohľadu na to, aký veľký úlovok sa im podaril. 

Nenechajte si ujsť: Vedeli ste o tom, že Donald Trump nemá len Ivanku a Barrona, ale aj tieto deti? Tá podoba je neuveriteľná!

Puto, ktoré ich spája ako otca a syna sa spoločnými chvíľami len prehlbuje a zbližuje celú rodinu ako takú. 

 

To any kid, this fish is a trophy!

Príspevok, ktorý zdieľa Ivanka Trump (@ivankatrump),

Čerstvý vzduch je nadovšetko

Aj keď pobyt na lodi patrí medzi ich obľúbené miesta, pre oboch rodičov je veľmi dôležité hlavne to, aby ako rodina trávili čas na čerstvom vzduchu. Aj preto si zimné chvíle užívajú okrem iného aj na snehu, podobne ako veľa ďalších amerických rodín. Spoločné sánkovanie a korčuľovanie možno patrí medzi úplne obyčajné zimné aktivity, pre Ivanku je však skutočne cenným a nenahraditeľným spôsobom, ako so svojimi deťmi stráviť čo najviac spoločných chvíľ. 

Mohlo by vás zaujímať: Viete, ako vyzerala Ivanka Trump pred desiatimi rokmi? Ani ona nebola vždy taká ukážkovo štíhla

 

Sunday morning with this crew!

Príspevok, ktorý zdieľa Ivanka Trump (@ivankatrump),

Páči sa Vám Ivanka Trump a jej rodina?

spolu hlasovalo 141 ľudí

Áno
123
Nie
18
 

- Najčítanejšie -