Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krásna Tatiana Žideková miluje šport: Stačila táto jedna stávka s priateľkami, aby sa mu začala venovať naplno

Fitness

Trénuje dvakrát do dňa, sedem dní v týždni a nikdy nemá dosť. Tatiana Žideková miluje svoj život, v ktorom má šport nezameniteľné miesto.

Je mladá, krásna a neuveriteľne šikovná. Tatiana Žideková svojím zanietením k športu a svetu módy každý deň inšpiruje tisíce ľudí na svojom instagramovom účte. To, čo je pre iných nutnosťou, sa pre ňu postupom času stalo vášňou a neodmysliteľnou súčasťou jej života. Už päť rokov sa aktívne venuje rôznym druhom športu, najnovšie crossfitu, jóge a plávaniu. Ako sa však k podobnému životnému štýlu dostala?

Inšpirujte sa: Zoznámte sa s modernou influencerkou Tatianou Židekovou: Toto je Slovenka s ukážkovým životným štýlom!

FEMINITY TV: Športová nadšenkyňa Tatiana o svojej vášni k športu aj o tom, ako sa k nemu vôbec dostala

Stačila jedna stávka

"Síce športujem už odmalička, k posilňovaniu som sa dostala asi pred piatimi rokmi, kedy sme si s troma kamarátkami dali stávku. Už sme sa totiž uberali trošku zlým smerom, priberali sme a ani jednej sa to nepáčilo. Tak sme si povedali, že tá, ktorá do mesiaca neschudne dve kilá, si ostrihá vlasy nakrátko. Všetky sme sa veľmi snažili, no baby po mesiaci skončili a ja pokračujem až dodnes," vysvetlila nám so smiechom šarmantná Tatiana, ktorá už odmala jazdila na koni a chodila na gymnastiku. Dnes vďaka svojej vášni spolupracuje s rôznymi (nielen športovými) značkami. Ak si však myslíte, že to dosiahla zo dňa na deň, ste na omyle. 

Okrem športu miluje aj módu

Tatiana inšpiruje nielen, čo sa týka športu, ale aj štýlom svojho obliekania. Na svojom profile sa zakaždým objaví v okúzľujúcom outfite, ktorý je vždy niečím unikátny. Sama však tvrdí, že je pre ňu najväčšou inšpiráciou samotný Instagram. "Keďže je mojím živobytím, sledujem ho od rána do večera a je pre mňa veľkou inšpiráciou. Tiež som však s módou vyrastala, vždy som sa rada pekne obliekala a keďže som na chvíľu nakoniec skončila ako menežérka obchodu s oblečením, išlo to ruka v ruke. Človek, ktorý sa pohybuje medzi kopou oblečenia sa chce samozrejme aj pekne obliekať," dodala s úsmevom.

Mohlo by vás zaujímať: 5 efektívnych cvikov na spevnenie trupu: Tieto cvičenia na jadro tela si zamilujete!

Je zrejmé, že Tatiana je jednou z veľmi šikovných a ambicióznych mladých ľudí, ktorí sa len tak ľahko nestratia a idú si za tým, čo ich skutočne napĺňa. My jej preto prajeme veľa síl a úspechov do budúcna!

Páči sa Vám životný štýl Tatiany Židekovej?

spolu hlasovalo 128 ľudí

Áno
53
Nie
75

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus