Sexi ofina našich Sloveniek: Mirka Luberdová získala väčší šmrnc, Diana Hágerová urobila zmenu počas materskej

Nový vlasový trend, ktorý sa opäť dostal do centra pozornosti a patrí k vyhľadávaným účesom medzi známymi osobnosťami. Zo svetových mól priamo do sveta slovenskej smotánky. Tieto krásky si vyskúšali, aké je to mať sexi ofinu!

Slovenské krásky, ktoré podľahli štýlovému účesu

Slovenské krásky, ktoré podľahli štýlovému účesu

Zdroj: instagram.com/barborafranekova, instagram.com/mirkaluberdova, instagram.com/eripalko

Štýlový a trendy účes s originálnym lookom je presne to, po čom túžia mnohé ženy. Jednou z najaktuálnejších noviniek v oblasti krásy a vlasových trendov je práve sexi ofina, ktorou nepohrdli ani známe Slovenky. Ktorej z nich pristane tento účes najviac?

Prečítajte si aj: V centre pozornosti: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová zahviezdila ako nevesta na prehliadke Elie Saab

Barbora Franeková

Misska Barbora Franeková patrí k nekonečným inšpiráciám v oblasti módy a krásy. Práve táto štýlová Slovenka bola jedna z prvých, ktoré sa rozhodli staviť na vlasovú zmenu a ostrihať svoje vlasy. Nedbalá a sexi ofina jej pridala na kráse a dotvorila jej príťažlivý look.

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská sa môže pochváliť naozaj kvalitnou a hustou hrivou. Svoje prirodzene krásne vlasy si nechala tentokrát upraviť v rukách profesionálneho hairstylistu a výsledok stojí zato! Trendy a nadčasová ofina jej nesmierne pristane, o čom svedčí aj jej najnovšia fotografia.

Mirka Luberdová

Bývala misska Mirka Luberdová patrí ku krásnym ženám, ktoré sa o svoj zovňajšok pravidelne starajú a skrášľujú ho. Nedávno sa rozhodla pre veľkú vlasovú zmenu a svoje okolie prekvapila modernou ofinou. Tento strih jej dodal ešte mladistvejší vzhľad.

Diana Hágerová

Moderátorka Diana Hágerová nezanedbala starostlivosť o svoju krásu ani na materskej dovolenke a rozhodla sa urobiť príjemnú zmenu. Sympatická blondínka ozvláštnila svoj vzhľad o nový účes s použitím dlhej ofiny. Tento moderný trend si okamžite vyslúžil pozitívne ohlasy.

Inšpirujte sa: Slovenky, ktoré milujú jógu: Andrea Verešová a ďalšie krásne ženy v pózach, ktoré hovoria za všetko

Erika Palkovičová

Úspešná modelka z agentúry Elite patrí k doslovným chameleónom. Na jednom z fotení si vyskúšala, aké je to mať rovnú ofinu inšpirovanú retro štýlom. Musíme priznať, že tento účes nás na Erika veľmi zaujal a dávame mu zelenú.

 

Foto:
instagram.com/barborafranekova, instagram.com/mirkaluberdova, instagram.com/eripalko, instagram.com/alexandraorviska, instagram.com/dihager, instagram.com/alenapallova
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba