Štýlová tanečnica Iveta Tkáčová a jej módne inšpirácie: Takto sa oblieka manželka známeho finančníka

Talentovaná tanečnica a podnikateľka Iveta Tkáčová patrí k ženám, ktoré sa síce neukazujú v spoločnosti často, ale o to viac nás ich prítomnosť poteší. Sympatická brunetka a manželka slovenského milionára má cit pre módu a jej outfity sú vždy plné inšpiratívnych nápadov. Vybrali sme pre vás tie najzaujímavejšie.

Zvodná tanečníčka Iveta Tkáčová a jej módne inšpirácie

Zvodná tanečníčka Iveta Tkáčová a jej módne inšpirácie

Zdroj: Ján Zemiar

Jarné kolekcie sú plné žiarivých farieb, kvetinových vzorov, extravagantnejších kúskov či romantických detailov. Inšpirovať sa pritom môžete aj príťažlivou tanečníčkou, ktorej je tento štýl veľmi blízky. Páči sa nám, že Iveta vie byť v spoločnosti za sexi krásku aj dokonalú dámu a vždy vyzerá kúzelne a očarujúco. Ktorý z jej outfitov sa vám páči najviac?

Prečítajte si aj: Tieto slovenské krásky vyzerajú skvele aj bez make-upu: Bábika Martina Havranová, Mária Čírová ako dievčatko

Dokonalá dáma

Iveta patrí k ženám, ktoré sa môžu pochváliť dokonalou postavou a bezchybnými krivkami. Preto sa niet čomu čudovať, že sa rozhodla zvoliť biele obtiahnuté mini šaty a vysoké podpätky. V spojení s krásnymi doplnkami a širokým klobúkom pôsobila ako dokonalá dáma.

Žiarivé farby

Jarná sezóna pre rok 2018 sa nesie v hesle žiarivých odtieňov a výrazných farieb. Za jednu z najmodernejších sa považuje práve výrazná žltá, ktorá dokáže oživiť aj ten najnudnejší outfit. Aj Iveta je zástankyňou tejto veselej farby a jej osviežujúca kombinácia sa nám veľmi páči.

Kvetinové vzory

Kvety patria k neodmysliteľnej súčasti jarných módnych kolekcií. Na jednej z osláv úspešného cyklistu Petra Sagana sa objavila aj známa tanečnica, ktorá upútala pozornosť v extravagantnom kúsku, ktorý sa vyznačoval práve touto kvetinovou potlačou. Podobný model sme našli aj v novej kolekcii módneho domu Gucci a vy sa môžete inšpirovať týmto jedinečným outfitom.

Extravagantné kúsky

Iveta v sebe nezaprie temperament a zmyselnosť a ako správna tanečníčka, aj ona rada experimentuje so svojím outfitom. Na nedávnej spoločenskej akcii sme ju zastihli v extravagantnom a ženskom outfite, ktorý bol tvorený s čierneho "croptopu" a obtiahnutej sukni. Tento komplet pôsobil veľmi odvážne a zároveň štýlovo.

Mohlo by vás zaujímať: V centre pozornosti: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová zahviezdila ako nevesta na prehliadke Elie Saab

Romantické detaily

V súvislosti s plesovou sezónou sme sa nechali inšpirovať aj známou brunetkou, ktorej spoločenské šaty nesmierne pristanú. Odtiene "nude" či čipkované detaily vytvárajú hriešne krásnu kombináciu a na ples sú ako stvorené. Tieto jemné a romantické šaty nás naozaj zaujali.

Foto:
Ján Zemiar, Zara, Gucci, Dolce & Gabbana, Marchesa
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba